(06247) 4-10-33
Parse error in downloaded data

ЩО ТАКЕ КАРТОПЛЯНА ХВОРОБА ХЛІБА І ЯК УБЕЗПЕЧИТИ СЕБЕ ВІД НЕЇ

Картопляна хвороба хліба або, як її ще називають, «тягуча» хвороба спричиняється спорами картопляної палички, що потрапляють у хліб разом з борошном. Цю паличку зерно під час збору врожаю може підхопити через ґрунт, повітря та інші рослини. А від зараженого зерна інфікується борошно.
Спори картопляної палички здатні витримувати високі температури (гинуть лише при температурі 130°C), тому при випіканні хліба вони зберігаються, а їх вегетативні форми своїми ферментами можуть розкладати м’якуш хліба. Картопляна хвороба виникає у разі сильної зараженості борошна цими спорами, які найбільшого розвитку досягають саме при температурі 35-40°C.
Хвороба проявляється після 10 годин зберігання продукту при такій температурі та найчастіше проявляється в літній період.
Картопляна паличка в хлібній продукції може розвинутися лише при неправильному зберіганні чи перевезенні, коли паляниці теплими складають на купу. Картопляна хвороба вражає в основному пшеничний хліб, особливо великі буханці. Прискорюють цей процес низька кислотність та підвищена вологість виробів. Хліб, заражений картопляною хворобою, може накопичувати отруйні речовини, тому в їжу його використовувати не можна.
У кислих умовах паличка не розвивається, тому в житньому хлібові її майже не буває.
Як можна розпізнати такий непридатний продукт? Спочатку хліб набуває легкого фруктового запаху, потім у м’якуші з’являються тягучі нитки. Пізніше стає темним, липким, дуже неприємного запаху.
Щоб уникнути таких неприємностей споживачам слід дотримуватись наступних правил.
У домашніх умовах хліб не можна зберігати в целофані, у задушливій кімнаті, де підвищена температура повітря. Краще - у хлібниці, яка провітрюється, а якщо хліб теплий, то хлібницю краще залишити відкритою. Потім хлібину можна покласти в холодильник. Принаймні, можна так робити влітку. Хлібницю слід час від часу протирати 1 % розчином оцту.
Взагалі, радимо купувати хліб і борошно перевірених виробників, тобто таких, які мають лабораторії та достеменно здійснюють контроль якості.
Що ж робити, коли в цьому продуктові все ж з’являться зазначені вище ознаки хвороби? В жодному разі не викидати на смітник і не давати домашнім тваринам. Хоча ми всі дуже шанобливо ставимося до цього продукту, та вражений картопляною хворобою хліб може дуже зашкодити здоров’ю, а за систематичного споживання навіть призвести до астматичних хвороб. Тому все ж краще його спалити або глибоко закопати, а місце, де він лежав, обробити оцтом.
Тепер ви знаєте, як проявляє себе картопляна паличка в хлібі, чим небезпечна вона для людини, як уникнути вживання в їжу зараженого продукту. Варіантів два: або купувати тільки продукцію перевіреного виробника, або готувати вдома. Сучасні хлібопічки дозволяють зробити цей процес легким і приємним, тому, що печуть хліб практично без допомоги людини.
Бережіть себе !
Торецьке управління
Головного управління Держпродспоживслужби
в Донецькій області
  • logo
  • Торецька міська ВЦА
    Офіційний веб-сайт

КОНТАКТИ

  • Адреса: 85200, М. ТОРЕЦЬК, ВУЛ. МАЯКОВСЬКОГО, 24А
  • Тел: (06247) 4-10-33
  • Факс: (06247) 4-10-33
  • Email: inbox@toretsk-rada.gov.ua
  •  

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

  • logo