(06247) 4-10-33
Parse error in downloaded data

Події

В Україні створюється Конгрес регіональних влад - заступник голови Офісу президента Тимошенко 

https://dn.gov.ua/ua/news/v-ukrayini-stvoryuyetsya-kongres-regionalnih-vlad-zastupnik-golovi-ofisu-prezidenta-timoshenko

 

Україна готова забезпечити до 400 тис. вакцинацій від COVID-19 на тиждень - заступник голови Офісу президента

https://dn.gov.ua/ua/news/ukrayina-gotova-zabezpechiti-do-400-tis-vakcinacij-vid-covid-19-na-tizhden-zastupnik-golovi-ofisu-prezidenta


В Україні зареєстрували вакцину AstraZeneca, вироблену в ЄС

https://dn.gov.ua/ua/news/v-ukrayini-zareyestruvali-vakcinu-astrazeneca-viroblenu-v-yes

Володимир Зеленський ушанував пам'ять воїнів, загиблих у боях за Авдіївку

Президент України Володимир Зеленський під час робочої поїздки до Донецької області вшанував пам'ять українських військових, які загинули в боях за Авдіївку.

Глава держави поклав квіти до Монументу загиблим воїнам та вшанував пам'ять військових уклоном голови.

«Сьогодні минає рівно 200 днів, як ми домовилися про режим всеохопного припинення вогню. І всі ми бачимо, що кількість обстрілів останнім часом з боку бойовиків збільшилася. Однак як би скептично хтось не ставився до слова «перемир'я», режим припинення вогню потрібен і є досягненням. Це врятувало реальні життя наших військових і цивільних», – наголосив Президент.

Він нагадав, що у 2018 році на Донбасі загинув 121 військовий і було поранено 799. У 2019 році було вбито 100 військових, поранено 507. У 2020 році вбито 50 військових, поранено 338.

Володимир Зеленський зазначив, що в останні тижні кількість обстрілів справді дещо збільшилася, що пов'язано, зокрема, зі спробами тиснути на українську сторону в переговорах Тристоронньої контактної групи.

Продовжити

Постачальники газу, які працюють на Донеччині, дотримуються рішення уряду щодо ціни природного газу для населення

Постачальники газу, які працюють у Донецькій області, дотримуються рішення уряду щодо ціни на природний газ для населення.   Про це на брифінгу у Краматорську повідомила  заступник директора департаменту розвитку базових галузей промисловості – начальник управління вугільної промисловості та енергетики Донецької ОДА Тетяна Тараненко.

«Щодо постачання природного газу для населення,  хочу звернути увагу, що Кабінетом міністрів затверджена на період цього опалювального сезону рекомендована ціна для постачальників газу – це 6,99 грн.  Ціна газу  від компанії «Нафтогаз України» у січні планувалася на рівні 7,22 грн за кубічний метр. Фактично вона склала 6,86 грн. Така ж сама ціна  передбачається і на лютий у цього постачальника.  Наш  місцевий постачальник газу, ТОВ «Донецькі енергетичні послуги» (YASNO),  пропонує ціну на січень і лютий поточного року на рівні 6,99 грн за кубічний метр»,  -  сказала Тетяна Тараненко.

Вона зазначила, що у Донецькій області один з найнижчих тарифів на розподіл природного газу. «Він нижче рекомендованого НКРЕКП.  По Донецькій області у компанії «Донецькоблгаз»  тариф складає 1,22 грн, у компанії «Маріупольгаз», яка розподіляє газ на півдні області, тариф складає 1,83 грн»,  - повідомила заступник директора департаменту розвитку базових галузей промисловості – начальник управління вугільної промисловості та енергетики ОДА. 

 Тетяна Тараненко також нагадала, що 9 лютого поточного року було  підписано Меморандум про взаєморозуміння  щодо врегулювання проблемних питань у сфері централізованого постачання теплової енергії та постачання гарячої води.

Меморандум укладено між Кабінетом міністрів України, Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, НАК «Нафтогаз України» і мерами міст.

Головні домовленості, які були досягнуті, це те, що вартість послуги постачання теплової енергії та постачання гарячої води у багатоквартирні будинки протягом опалювального сезону 2020-2021 років не змінюватиметься.  Підприємства теплопостачання гарантовано отримуватимуть газ для виробництва тепла  упродовж всього опалювального періоду 2020-2021 років.

Продовжити

Тарифи на опалення та гарячу воду не підвищуватимуться у цьому опалювальному сезоні. Це зафіксовано у відповідному Меморандумі, який за ініціативи Президента України Володимира Зеленського сьогодні підписали Кабінет Міністрів України, НКРЕКП, «Нафтогаз»

«Домовленості, прописані у документі, дадуть можливість забезпечити стале проходження нинішнього опалювального сезону та підготуватися до наступного»,  -  зазначив голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко.  

Зокрема Меморандум про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері централізованого постачання теплової енергії та постачання гарячої води громадянам України  передбачає, що: 

- До кінця опалювального сезону українці безперебійно отримуватимуть тепло у свої домівки, і його вартість, а також вартість гарячої води протягом опалювального сезону 2020-2021 не зміниться;

Продовжити

Кабінет Міністрів України, НКРЕКП, «Нафтогаз» та мери міст підписали Меморандум щодо врегулювання проблемних питань у постачанні тепла та гарячої води українцям

З ініціативи Президента України Володимира Зеленського у вівторок підписано Меморандум про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері централізованого постачання теплової енергії та постачання гарячої води громадянам України, що забезпечить стале проходження цього опалювального сезону та підготовку до наступного.

Меморандум укладено між Кабінетом Міністрів України в особі міністра розвитку громад та територій Олексія Чернишова та першого заступника міністра енергетики Юрія Вітренка, Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, НАК «Нафтогаз України» і мерами українських міст. Це рішення підтримали всі міські голови.

Продовжити

YASNO зарахує компенсацію від держави на особові рахунки клієнтів з електроопаленням та багатодітних сімей

Споживачі з електроопаленням, для яких діяв знижений тариф на електроенергію до 31.12.2020, а також багатодітні сім’ї будуть щомісячно отримувати компенсацію від держави у І кварталі 2021 року. Таке рішення затверджено постановою Кабінету міністрів України № 64 від 01.02.2021. Електропостачальник YASNO (ТОВ «ДОНЕЦЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ») розповів, як надаватиметься компенсація жителям Донеччини.

Держава компенсуватиме додаткові витрати, що виникли через встановлення фіксованої ціни на електроенергію (1,68 грн/кВт∙год) та скасування знижених тарифів (0,9 грн/кВт∙год). Різницю у коштах споживачі отримають одним зі способів:

Продовжити

  • logo
  • Торецька міська ВЦА
    Офіційний веб-сайт

КОНТАКТИ

  • Адреса: 85200, М. ТОРЕЦЬК, ВУЛ. МАЯКОВСЬКОГО, 24А
  • Тел: (06247) 4-10-33
  • Факс: (06247) 4-10-33
  • Email: inbox@toretsk-rada.gov.ua
  •  

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

  • logo