(06247) 4-10-33
Parse error in downloaded data

Підтримка культурного простору Торецької громади, яка знаходиться на лінії розмежування.

Всі, хто бажає надати фінансову допомогу на ремонт даху ПК "Україна" - наступна інформація для ВАС!
Відділ культури військово-цивільної адміністрації м. Торецьк
Банк: Держказначейська служба України в м. Київ
р/р 228201720314221015302021829
ЄДРПОУ 00183756
Призначення платежу: Благодійна допомога на ремонт даху ПК "Україна" м. Торецьк Донецька область і, обов'язково, від кого.

Продовжити

Вакцинація від COVID-19

Люди, які мають документ, що підтверджує проходження повного курсу вакцинації від COVID-19 вакциною, схваленою ВООЗ для екстреного використання, мають право перетину державного кордону України та звільняються від самоізоляції.
Наразі до переліку препаратів, дозволених ВООЗ для використання в надзвичайних ситуаціях, належать такі вакцини:

Продовжити

Пряма лінія

17 червня 2021 року заступником керівника військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області Юрієм Євсіковим було проведено «Пряму телефонну лінію» з населенням, щодо питань життєдіяльності міста.

Громадяни, які звернулись на пряму лінію, у своїх зверненнях порушили наступні питання:

Продовжити

Події

17 червня у межах реалізації проєкту «Реконструкція центрального міського парку у м. Торецьк Донецької області» за кошти місцевого бюджету відбулись роботи з підключення системи поливу. Наразі виконуються роботи з її налагодження.
Автоматичний полив сприятиме здоровому зросту рослин та формуванню комфортного і зручного середовища для відпочинку жителів і гостей громади.

Продовжити

"СМАЧНА" ПЕРЕМОГА

Кожна країна, крім офіційних, має народні символи. В Україні одним із таких символів вважається борщ. Для українців він є частиною культури.
У Київському відділі МАН 17 червня 2021 року в онлайн-режимі відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу учнівської молоді "Український борщ – національний бренд кулінарної культури".
Зі словами привітання до присутніх звернулися перша заступниця Міністра закордонних справ Еміне Джапарова, президент Київського національного університету культури і мистецтва, професор, доктор педагогічних наук Михайло Поплавський та кулінарний експерт, шеф-кухар, співголова ГО "Інститут культури України" Євген Клопотенко.

Продовжити

  • logo
  • Торецька міська ВЦА
    Офіційний веб-сайт

КОНТАКТИ

  • Адреса: 85200, М. ТОРЕЦЬК, ВУЛ. МАЯКОВСЬКОГО, 24А
  • Тел: (06247) 4-10-33
  • Факс: (06247) 4-10-33
  • Email: inbox@toretsk-rada.gov.ua
  •  

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

  • logo