(06247) 4-10-33
сонячно

-17°C

Торецьк

сонячно

Експрес-інформація штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в місті Торецьк станом на 20 січня 2021 року

Станом на 20 січня у Торецьку виявлено 10 нових випадків коронавірусної хвороби, всі з поміж жителів міста.
Лабораторією полімеразної ланцюгової реакції на базі Торецької міської філії ДУ «Донецький обласний лабораторний центр МОЗ України» проведено 14903 дослідження.
Імуноферментний аналіз – 4008
Усього в Торецьку з моменту введення карантину зафіксовано 1229 лабораторно підтверджених випадків коронавірусної інфекції, 1071 інфікований одужав.
Епідемія триває, будь ласка, не втрачайте пильності та не нехтуйте своїм здоров’ям, дотримуйтесь карантинних обмежень і протиепідемічних рекомендацій МОЗ.

Продовжити

19 січня відбулася зустріч латвійської делегації на чолі з Надзвичайним і Повноважним Послом Латвійської Республіки в Україні Юрісом Пойкансом та керівника військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Василя Чинчика...

19 січня відбулася зустріч латвійської делегації на чолі з Надзвичайним і Повноважним Послом Латвійської Республіки в Україні Юрісом Пойкансом та керівника військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Василя Чинчика спільно із заступниками ВЦА.

До заходу долучилися представники Збройних сил України та Нацгвардії, капелани, представники медичної, підприємницької галузей та громадськості.
Під час робочого візиту учасників заходу ознайомили із досягненнями та проблемними питаннями на шляху розвитку Торецької громади, розглянули можливість економічної співпраці та побратимство.

Продовжити

Експрес-інформація штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в місті Торецьк станом на 19 січня 2021 року

Станом на 19 січня у Торецьку виявлено 9 нових випадків коронавірусної хвороби, всі з поміж жителів міста.
Лабораторією полімеразної ланцюгової реакції на базі Торецької міської філії ДУ «Донецький обласний лабораторний центр МОЗ України» проведено 14621 дослідження.
Імуноферментний аналіз – 3965
Усього в Торецьку з моменту введення карантину зафіксовано 1219 лабораторно підтверджених випадків коронавірусної інфекції, 1064 інфікованих одужали.

Продовжити

Зі святом хрещення!

Шановні мешканці міста Торецьк та прилеглих населених пунктів!
Щиро вітаю Вас зі святом Хрещення Господнього! Це свято здавна символізує очищення від усього нещирого і недоброго, свято світлих помислів та нових починань.
Нехай цей святковий день стане для всіх нас знаком духовного оновлення та затвердження у свідомості кожного твердої впевненості й надії на щасливе майбутнє, наповнить серця радістю і світлом, обдарує міцним здоров’ям, енергією та довголіттям. Бажаю миру та добробуту Вам та Вашим родинам!
Христос хрещається!

Продовжити

ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБА ІНФОРМУЄ ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ СУБ’ЄКТІВ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

До 24 січня 2021 року на всій території України триватиме локдаун. Відповідне рішення Кабінет Міністрів України прийняв, щоб не допустити поширення нової хвилі захворюваності на COVID-19, яка могла мати місце після новорічних та різдвяних свят.

 Додатково до обмежувальних протиепідемічних заходів, передбачених пунктом 2 постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), в період з 00 годин 00 хвилин 8 січня 2021 р. до 00 годин 00 хвилин 25 січня 2021 р. на території України забороняється:

1) приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень, замовлень на винос та закладів громадського харчування в аеропортах;

2) приймання відвідувачів у торговельно-розважальних центрах, крім приймання відвідувачів у закладах, визначених у підпункті 4 цього пункту;

3) приймання відвідувачів в інших закладах розважальної діяльності;

4) приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення, крім:

торгівлі виключно товарами, що належать до продуктів харчування, на торговельних площах, не менш як 60 відсотків яких призначено для торгівлі продуктами харчування, лікарськими засобами, виробами медичного призначення, засобами гігієни, засобами зв’язку, ветеринарними препаратами, кормами, насінням, засобами захисту рослин. Торговельна діяльність іншими групами товарів може відбуватися лише із здійсненням адресної доставки замовлень;

торгівлі пальним;

провадження діяльності з надання фінансових послуг, діяльності фінансових установ і діяльності з інкасації та перевезення валютних цінностей, діяльності операторів поштового зв’язку, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів (без зон харчування), діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, перукарень та салонів краси за попереднім записом;

5) приймання відвідувачів закладів культури і проведення культурних масових заходів, крім роботи історико-культурних заповідників, суб’єктів господарювання, пов’язаної з виробництвом аудіовізуальних творів, зокрема здійснення кіно- та відеозйомки, за умови обмеження доступу до місця зйомки (знімального майданчика) сторонніх осіб та використання персоналом (крім акторів під час знімального процесу), залученим до виробництва аудіовізуального твору, засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно. Діяльність суб’єктів господарювання, пов’язана з виробництвом аудіовізуальних творів, не є масовим заходом;

6) приймання відвідувачів спортивних залів, фітнес-центрів, басейнів, крім відвідування спортсменами національних збірних команд України та їх тренерами за умови дотримання відповідних санітарних і протиепідемічних заходів;

7) проведення всіх масових (розважальних, спортивних, соціальних, рекламних та інших) заходів (крім організації гірськолижного дозвілля (без роботи закладів громадського харчування та продажу алкогольних напоїв), новорічних  та різдвяних свят ялинки (без концертів та ярмарків, у тому числі продуктових), проведення офіційних спортивних заходів, включених до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України, та матчів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів без глядачів за умови дотримання учасниками таких заходів відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю за станом здоров’я учасників);

8) робота закладів громадського харчування та місць для харчування в готелях з 11-ї години до 6-ї  години наступної доби, крім надання послуг з харчування в готельному номері за замовленням клієнтів;

9) діяльність непродовольчих ринків;

10) відвідування закладів освіти незалежно від форми власності її здобувачами, крім закладів дошкільної освіти та спеціальних закладів освіти.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 05 січня 2021 р. № 9 дозволена торгівля товарами, що належать до побутової хімії, друкованих засобів масової інформації.

Пандемія не вщухає. Хвороба може уразити будь-кого, незалежно від віку. Поки не стане доступною вакцина, єдиний дієвий захист від неї – це ретельне дотримання карантинних обмежень та протиепідемічних настанов Міністерства охорони здоров’я України.

Торецьке міське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області 

Експрес-інформація штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в місті Торецьк станом на 18 січня 2021 року

Станом на 18 січня у Торецьку виявлено 8 нових випдків коронавірусної хвороби, всі з поміж жителів міста.
Лабораторією полімеразної ланцюгової реакції на базі Торецької міської філії ДУ «Донецький обласний лабораторний центр МОЗ України» проведено 14538 досліджень.
Імуноферментний аналіз – 3857
Усього в Торецьку з моменту введення карантину зафіксовано 1210 лабораторно підтверджених випадків коронавірусної інфекції, 1029 інфікованих одужали.
Епідемія триває, будь ласка, не втрачайте пильності та не нехтуйте своїм здоров’ям, дотримуйтесь карантинних обмежень і протиепідемічних рекомендацій МОЗ.

Продовжити

В межах Надзвичайної кредитної програми для відновлення України, за кошти Європейського інвестиційного банку в Торецькій міській територіальній громаді продовжується реалізація проєкту...

В межах Надзвичайної кредитної програми для відновлення України, за кошти Європейського інвестиційного банку в Торецькій міській територіальній громаді продовжується реалізація проєкту «Капітальний ремонт будівлі закладу загальної середньої освіти I-III ступенів № 3 «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням англійської мови».

Наразі продовжуються будівельні роботи:

 • монтаж електричного кабелю першого та другого поверхів – 8,4%;
 • монтаж внутрішньої системи опалення – 6,19%;
 • демонтаж цегляних перегородок та підлоги – 20%;
 • очищення стін від фарби, відбиття штукатурки – 27,7%;
 • очищення стелі від фарби, відбиття штукатурки – 25,9%;
 • розбирання дощатих покриттів підлог – 20%.

Продовжити

 • logo
 • ВЦА м. Торецьк
  Офіційний веб-сайт

КОНТАКТИ

 • Адреса: 85200, М. ТОРЕЦЬК, ВУЛ. МАЯКОВСЬКОГО, 24А
 • Тел: (06247) 4-10-33
 • Факс: (06247) 4-10-33
 • Email: inbox@toretsk-rada.gov.ua
 •  

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

 • logo