(06247) 4-10-33
Зливи

12°C

Торецьк

Зливи

Події

За ініціативи військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Міжнародною організацією з міграції з метою забезпечення постійного доступу до послуг водопостачання малорухомих осіб, які потребують сторонньої допомоги та являються набувачами соціальних послуг в територіальному центрі соціального обслуговування, було передано 160 оснащених кранами ємностей по 100 л кожна для зберігання запасу води. Ємності будуть передані тим особам, що були визначені за попереднім моніторингом, проведеним соціальними працівниками територіального центру, та за сприянням ВЦА м. Торецьк буде організована адресна доставка. За участі заступника керівника ВЦА Сергія Гошко перші ємності вже доставлені адресатам.

Продовжити

Інформація щодо захворюваності на COVID-19 в місті Торецьк станом на 14 квітня 2021 року

Станом на 14 квітня у Торецьку виявлено 86 нових випадків коронавірусної хвороби, всі з поміж жителів міста.
Лабораторією полімеразної ланцюгової реакції на базі Торецької міської філії ДУ «Донецький обласний лабораторний центр МОЗ України» проведено 27452 дослідження.
Імуноферментний аналіз – 5729
Усього в Торецьку з моменту введення карантину зафіксовано 2866 лабораторно підтверджених випадків коронавірусної інфекції, 2123 інфікованих одужали.
Епідемія триває, будь ласка, не втрачайте пильності та не нехтуйте своїм здоров’ям, дотримуйтесь карантинних обмежень і протиепідемічних рекомендацій МОЗ.

Продовжити

14 квітня Департаментом охорони здоров’я облдержадміністрації була проведена нарада у форматі телеконференції щодо надання медичної допомоги хворим на COVID-19.

Старт вакцинальної компанії (1-й етап) розпочався з 24.02.2021р. Мобільною бригадою КНП «ЦПМСД» м. Бахмут в місті Торецьку було провакциновано 50 осіб. Департаментом було відмічено, що найкраще організована робота у пункті щеплення базі амбулаторії ЗП-СМ № 1 у місті Торецьку.
З 29.03.2021 року розпочато 2-й етап вакцинування. З першого ж дня вакцинації медичні працівники КНП «ЦПМСД» активно включились в роботу. На 14.04.2021 року медпрацівниками пункту щеплення амбулаторії ЗП-СМ № 1 провакциновано 200 осіб (100%) цільової групи населення згідно Дорожньої карти, що також було відмічено Департаментом.
15.04.21 року очікуються поставки вакцини Sinovak, яка передбачена в першу чергу для наступних цільових груп:

Продовжити

Події

14 квітня під головуванням заступника керівника ВЦА м. Торецьк Юрія Євсікова проведено засідання комісії щодо розгляду заяв певних категорій осіб про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення на якому розглянуто подання Управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Торецьк про призначення грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.04.2018р. №280 «Питання забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України».

Продовжити

Пенсійний фонд України повідомляє про зміни щодо виплати допомоги на поховання та недоотриманої пенсії

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 року № 1279 “Деякі питання організації виплати пенсій та грошової допомоги”, виплати допомоги на поховання та недоотриманої у зв’язку зі смертю одержувача пенсії, органами Пенсійного фонду України з 1 квітня здійснюються виключно через уповноважені банки.
При зверненні до органів Фонду для отримання допомоги на поховання або недоотриманої пенсії померлого пенсіонера потрібно подати заяву.
Також до заяви про виплату допомоги на поховання додається:

Продовжити

Події

14 квітня в приміщенні військово-цивільної адміністрації м. Торецьк за участі заступників керівника ВЦА та представників селищних та міських рад відбулась спільна нарада щодо проведення реорганізації та передачі майна селищних та міських виконавчих органів у зв’язку з утворенням Торецької міської військово-цивільної адміністрації Бахмутського району Донецької області.

Зміни в організації виплати та доставки пенсій та грошової допомоги

Кабінетом Міністрів України 29 березня 2021 року прийнято постанову № 277 „Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України”.
Відповідно до постанови, до 1 вересня 2021 року Пенсійний фонд України проведе перший конкурс для відбору організацій, які здійснюватимуть виплату і доставку пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України. До його проведення виплату і доставку пенсій здійснюватиме АТ „Укрпошта”.
За місцем фактичного проживання з 1 вересня 2021 року отримуватимуть пенсії та грошову допомогу:

Продовжити

  • logo
  • ВЦА м. Торецьк
    Офіційний веб-сайт

КОНТАКТИ

  • Адреса: 85200, М. ТОРЕЦЬК, ВУЛ. МАЯКОВСЬКОГО, 24А
  • Тел: (06247) 4-10-33
  • Факс: (06247) 4-10-33
  • Email: inbox@toretsk-rada.gov.ua
  •  

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

  • logo