(06247) 4-10-33
Чисто

-22°C

Торецьк

Чисто

До уваги мешканців міста!

Постановою Кабінету Міністрів України від 18.01.2021 № 25 внесено зміни до деяких постанов Кабінету Міністрів України, відповідно до яких, на період з 01.02.2021 та до завершення карантинних обмежень, але не пізніше ніж до 31.03.2021, встановлено граничну вартість послуги з постачання природного газу на рівні 6,99 грн./м. куб.

Продовжити

Управління соціального захисту населення інформує

Управління соціального захисту населення інформує, що реабілітаційними послугами можуть бути забезпечені діти з інвалідністю усіх нозологічних форм: захворювання. Реабілітаційні заходи надаються дитині з інвалідністю як у стаціонарі, так і амбулаторно. Перелік реабілітаційних установ оприлюднюється на офіційному веб-сайті Мінсоцполітики. Під час здійснення реабілітаційних заходів їх гранична вартість може включати вартість проживання та харчування дитини, одного з батьків дитини чи її законного представника.

З питання отримання дитиною реабілітаційних заходів у 2021 році запрошуємо батьків або законних представників дітей з інвалідністю звернутися до УСЗН м. Торецьк із заявою про направлення дитини до реабілітаційної установи у довільній формі із зазначенням інформації про обрану реабілітаційну установу разом з копіями:

 • паспорта громадянина України та/або свідоцтва про народження, та/або іншого документа, що посвідчує особу дитини;
 • індивідуальної програми реабілітації, що видана лікарсько-консультативною комісією лікувально-профілактичного закладу;
 • виписки з медичної картки амбулаторного (стаціонарного) хворого (форма № 027/0).

Прийом документів здійснюється в УСЗН за адресою: (м. Торецьк, вул. Євгена Седнєва, 1, каб.17).

Телефон для довідок: (06247) 4-17-98

До уваги учасників антитерористичній операції!

Учасники АТО мають можливість отримати безкоштовну психологічну реабілітацію в реабілітаційних установах України.

Згідно до Наказів начальника Управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області до переліку суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації включені:

Продовжити

Експрес-інформація штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в місті Торецьк станом на 20 січня 2021 року

Станом на 20 січня у Торецьку виявлено 10 нових випадків коронавірусної хвороби, всі з поміж жителів міста.
Лабораторією полімеразної ланцюгової реакції на базі Торецької міської філії ДУ «Донецький обласний лабораторний центр МОЗ України» проведено 14903 дослідження.
Імуноферментний аналіз – 4008
Усього в Торецьку з моменту введення карантину зафіксовано 1229 лабораторно підтверджених випадків коронавірусної інфекції, 1071 інфікований одужав.
Епідемія триває, будь ласка, не втрачайте пильності та не нехтуйте своїм здоров’ям, дотримуйтесь карантинних обмежень і протиепідемічних рекомендацій МОЗ.

Продовжити

19 січня відбулася зустріч латвійської делегації на чолі з Надзвичайним і Повноважним Послом Латвійської Республіки в Україні Юрісом Пойкансом та керівника військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Василя Чинчика...

19 січня відбулася зустріч латвійської делегації на чолі з Надзвичайним і Повноважним Послом Латвійської Республіки в Україні Юрісом Пойкансом та керівника військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Василя Чинчика спільно із заступниками ВЦА.

До заходу долучилися представники Збройних сил України та Нацгвардії, капелани, представники медичної, підприємницької галузей та громадськості.
Під час робочого візиту учасників заходу ознайомили із досягненнями та проблемними питаннями на шляху розвитку Торецької громади, розглянули можливість економічної співпраці та побратимство.

Продовжити

Експрес-інформація штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в місті Торецьк станом на 19 січня 2021 року

Станом на 19 січня у Торецьку виявлено 9 нових випадків коронавірусної хвороби, всі з поміж жителів міста.
Лабораторією полімеразної ланцюгової реакції на базі Торецької міської філії ДУ «Донецький обласний лабораторний центр МОЗ України» проведено 14621 дослідження.
Імуноферментний аналіз – 3965
Усього в Торецьку з моменту введення карантину зафіксовано 1219 лабораторно підтверджених випадків коронавірусної інфекції, 1064 інфікованих одужали.

Продовжити

Зі святом хрещення!

Шановні мешканці міста Торецьк та прилеглих населених пунктів!
Щиро вітаю Вас зі святом Хрещення Господнього! Це свято здавна символізує очищення від усього нещирого і недоброго, свято світлих помислів та нових починань.
Нехай цей святковий день стане для всіх нас знаком духовного оновлення та затвердження у свідомості кожного твердої впевненості й надії на щасливе майбутнє, наповнить серця радістю і світлом, обдарує міцним здоров’ям, енергією та довголіттям. Бажаю миру та добробуту Вам та Вашим родинам!
Христос хрещається!

Продовжити

 • logo
 • ВЦА м. Торецьк
  Офіційний веб-сайт

КОНТАКТИ

 • Адреса: 85200, М. ТОРЕЦЬК, ВУЛ. МАЯКОВСЬКОГО, 24А
 • Тел: (06247) 4-10-33
 • Факс: (06247) 4-10-33
 • Email: inbox@toretsk-rada.gov.ua
 •  

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

 • logo