(06247) 4-10-33
Parse error in downloaded data

Прапор та герб міста

fleg
gerb
 
 
 
 
 
 

ОПИС ГЕРБА

У щиті, розділеному трьохчастинно-вилоподібно зеленим, чорним і червоним кольорами, поверх всього зображена золота фреза вугільного комбайна, обтяжена чорним шестикутником, в свою чергу, обтяженим покладеними навхрест золотими молотом і обушком. Шестикутник оточений блакитним бензольним кільцем.

Зовнішні прикраси:

Щит увінчаний срібною трьохзубчатою ​​міською короною і по сторонам обрамлений гілками дерев - справа гілкою клена, а зліва гілкою тополі натурального кольору. Гілки перевиті блакитною стрічкою з написом в нижній частині золотими літерами "ТОРЕЦЬК".

ЗМІСТ ГЕРБА

Зелений колір щита - символ надії, радості, достатку. Крім того, зелений колір символізує багату рослинність в місті. Чорний колір поля герба символізує багаті поклади кам'яного вугілля в Донбасі, видобуток якого є одним з видів зайнятості трудового населення міста Торецьк. Червоний колір - символ мужності та козацької доблесті.

Золота фреза в сукупності з покладеними навхрест молотом і обушком в центрі щита, говорять про вугільні шахти міста. а з іншого боку, символізують вугільне машинобудування (на території, підпорядкованій міській раді, раніше знаходився Новгородський машинобудівний завод). Бензольне кільце є символом хімічної промисловості і, зокрема, вказує на наявність в місті фенольного заводу.

Срібна трьохзубчата корона - ознака міста обласного підпорядкування, яким є місто Торецьк. Гілки клена і тополі говорять про те, що ці дерева найбільш поширені і шановані.

Герб міста Торецьк і його зображення, незалежно від їх розмірів, завжди повинні в точності відповідати наведеному зображенню.

 

 

 

ОПИС ПРАПОРА

Прапор міста Торецьк є символом історичного підґрунтя і розвитку міста. Прапор міста Торецьк є стяг з трьох рівновеликих горизонтальних смуг зеленого, червоного і чорного кольорів. Співвідношення сторін прапора - 2: 3.

У центрі прапора, поверх смуг, зображена золота фреза вугільного комбайна, відповідна 1/3 частини прапора, обтяжена чорним шестикутником, в свою чергу, обтяженим покладеними навхрест золотими молотом і обушком. Шестикутник оточений блакитним бензольним кільцем.

Прапор міста може бути піднятий під час церемонії і інших урочистих заходах, що проводяться державними та громадськими органами, підприємствами, установами, організаціями міста Торецьк.

При піднятті прапора міста Торецьк одночасно з державним прапором України, розмір державного прапора України не може бути меншим за розмір прапора міста Торецьк.

ЗМІСТ ПРАПОРА

Зелений колір прапора - символ надії, радості, достатку. Крім того, зелений колір символізує багату рослинність в місті. Чорний колір прапора символізує багаті поклади кам'яного вугілля в Донбасі, видобуток якого є одним з видів зайнятості трудового населення міста Торецьк. Червоний колір - символ мужності та козацької доблесті.

Золота фреза в сукупності з покладеними навхрест молотом і обушком в центрі прапора, з одного боку, кажуть про вугільні шахти міста, а, з іншого боку, символізують вугільне машинобудування (на території, підпорядкованій міській раді, раніше знаходився Новгородський машинобудівний завод). Бензольне кільце є символом хімічної промисловості і, зокрема, вказує на наявність в місті фенольного заводу.

Прапор міста Торецьк і його зображення, незалежно від їх розмірів, завжди повинні в точності відповідати наведеному зображенню.

  • logo
  • Торецька міська ВЦА
    Офіційний веб-сайт

КОНТАКТИ

  • Адреса: 85200, М. ТОРЕЦЬК, ВУЛ. МАЯКОВСЬКОГО, 24А
  • Тел: (06247) 4-10-33
  • Факс: (06247) 4-10-33
  • Email: inbox@toretsk-rada.gov.ua
  •  

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

  • logo