(06247) 4-10-33
Parse error in downloaded data

ДО УВАГИ БІЗНЕСУ!

Якщо Ви активні та дієві, готові  працювати на покращення соціально-економічного життя Торецької громади, маєте певний план,  готовий проєкт  або просто ідеї, маєте бачення та бажання  їх реалізовувати, але на маєте коштів на старт, У ВАС Є УНІКАЛЬНА МОЖЛИВІСТЬ ВЗЯТИ УЧАСТЬ у  програмі фінансової підтримки суб’єктів малого і середнього підприємництва на реалізацію проєктів в рамках Регіональної програми розвитку малого і середнього  підприємництва в Донецькій області на 2021-2022 роки.

Продовжити

БІЗНЕС ШКОЛА ДЛЯ МОЛОДІ. НАВЧАЛЬНИЙ ОНЛАЙН-КУРС.

Проєкт USAID «Економічна підтримка Східної України» розпочинає реєстрацію учасників на новий онлайн-курс «Бізнес школа для молоді».
Заявку на навчання можуть подати особи віком від 23 до 35 років, які проживають у Донецькій, Луганській, півдні Запорізької областей, а також у місті Генічеськ.
Мета курсу - надати молоді необхідні знання та навики, які потрібні для започаткування власної справи.
Під час навчального курсу Ви навчитесь:

Продовжити

ОНЛАЙН БІЗНЕС-НАВЧАННЯ ДЛЯ ЖІНОК ДОНЕЧЧИНИ

ПРОЄКТ «Забезпечення розширення економічних прав та можливостей жінок на Донбасі» оголошує онлайн бізнес-навчання для жінок, які мають певну самозайнятість, але не вистачає наснаги, знань та практики для перетворення її в бізнес, а також для жінок, які мають сильне бажання та мотивацію для відкриття своєї справи з нуля.
Критерії відбору:
- ви хочете відкрити власну справу та стати підприємцем, але зараз маєте труднощі у реалізації цієї мети (безробітні, найманий працівник, у пошуку свого напрямку в бізнесі, хочете перетворити хобі на бізнес);

Продовжити

УКРАЇНА ЯРМАРКУЄ! ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ У СОРОЧИНСЬКОМУ ЯРМАРКУ!

З 17 по 22 серпня 2021 року в селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області відбудеться традиційний Національний Сорочинський ярмарок – окраса Полтавщини і України.
Захід присвячується 30-й річниці Незалежності України, він внесений до переліку офіційних заходів до цієї знаменної дати.
Організатори ярмарку - ТОВ «Сорочинський ярмарок» запрошують взяти участь у заході приватних підприємців, народних майстрів, самодіяльні колективи, заклади громадського харчування та розваг.
Офіційне відкриття 17 серпня об 11-00 год.

Продовжити

ВАЖЛИВЕ ДІЗНАВАЙТЕСЯ ПЕРШИМИ!

Шановні підприємці!
З метою інформаційної підтримки відділ розвитку малого бізнесу та підприємництва розробив для вас розділ "МАЛИЙ ТА СЕРЕДНІЙ БІЗНЕС" на сайті Торецької міської військово-цивільної адміністрації https://www.toretsk-vca.gov.ua/malyi-ta-serednii-biznes
Відтепер, ви маєте можливість знаходити для себе всю необхідну інформацію в одному місці.

Продовжити

ЗАЯВИ ПРО СВІЙ БІЗНЕС НА ВСЮ КРАЇНУ!

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС – ГЕРОЇ МАЛОГО БІЗНЕСУ - це проєкт, створений підприємцями для підприємців всієї країни. Це спроба відзначити тих, хто не побоявся і успішно продовжує свою справу в непростих реаліях, і надихнути тих, хто тільки починає. Незважаючи ні на що.
І вже цього року з’явилася можливість тисячам українських підприємців заявити про себе і позмагатися за національну премію і почесне звання «Герой малого бізнесу»!
ЧАС КРАЇНІ ДІЗНАТИСЯ ІМЕНА СВОЇХ ГЕРОЇВ! ПРИЄДНУЙСЯ І ТИ!

Продовжити

ГРАНТИ ДЛЯ БІЗНЕСУ ДО $5000

Данська Рада у справах біженців - Данська Група з розмінування / DRC - DDG відновлює набір заявок у Донецькій та Луганській областях для надання фінансової допомоги власникам мікро, малого та середнього бізнесу надаються кошти на адаптацію / перепрофілювання / переорієнтацію бізнес-діяльності.
Головна мета програми - зберегти існуючі робочі місця в умовах карантинних обмежень.
Програма передбачає надання фінансової допомоги в розмірі до 5 тисяч доларів США в залежності від кількості робочих місць, які планується зберегти, а також від індивідуальних потреб бізнесу, пов'язаних з адаптацією / перепрофілюванням / переорієнтацією бізнес-діяльності.

Продовжити

КОМАНДА ПРОЄКТУ USAID «ЕКОНОМІЧНА ПІДТРИМКА СХІДНОЇ УКРАЇНИ» ІНФОРМУЄ ПРО МОЖЛИВІСТЬ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У НОВОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ОНЛАЙН КУРСІ ІЗ ПРОЄКТУВАННЯ ТА ДИЗАЙНУ ДЛЯ ТИХ, ХТО ЗАЙМАЄТЬСЯ ВИГОТОВЛЕННЯМ ШВЕЙНИХ ВИРОБІВ

Команда Проєкту USAID “Економічна підтримка Східної України” надає можливість взяти участь у новому навчальному онлайн курсі "Проєктування та моделювання                       в САПР (система автоматизованого проєктування)".

Цей навчальний онлайн курс буде корисним для тих, хто займається виготовленням швейних виробів та прагне оволодіти знаннями із проєктування та дизайну за допомогою спеціальних програм. В рамках навчального курсу досвідчений тренер навчить, як користуватися такими програмами та розкаже про їх можливості.

Тренінговий курс складається з десяти онлайн-сесій тривалістю до 2 годин кожна.

З більш детальною програмою навчального курсу можна ознайомитися у вкладенні.

Продовжити

ГРАНТ НА ЗАПОЧАТКУВАННЯ ТА РОЗВИТОК БІЗНЕСУ ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ.

Всеукраїнська Асоціація Керівників Бізнесу в рамках проєкту «Соціально-економічна підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та членів їхніх сімей», що фінансується Європейським Союзом, оголошує набір зацікавлених ветеранів конфлікту на сході України до участі в компоненті проєкту щодо розбудови спроможності із започаткування та розвитку бізнесу з можливістю отримання грантової допомоги у вигляді обладнання для Вашої справи.

Якщо Ви маєте посвідчення учасника бойових дій, а головне — хочете започаткувати або вже розвиваєте власний бізнес, у Вас є можливість отримати грант у вигляді закупівлі обладнання (до 1 000 ЄВРО) для Вашої справи для системного запуску бізнесу, або можливість отримати грант у формі закупівлі обладнання (до 2500 ЄВРО) для розвитку вже існуючого бізнесу, якщо Ви відповідаєте критеріям участі.

Продовжити

ГРАНТ НА ЗАПОЧАТКУВАННЯ ТА РОЗВИТОК БІЗНЕСУ ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ.

Всеукраїнська Асоціація Керівників Бізнесу в рамках проєкту «Соціально-економічна підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та членів їхніх сімей», що фінансується Європейським Союзом, оголошує набір зацікавлених ветеранів конфлікту на сході України до участі в компоненті проєкту щодо розбудови спроможності із започаткування та розвитку бізнесу з можливістю отримання грантової допомоги у вигляді обладнання для Вашої справи.
Якщо Ви маєте посвідчення учасника бойових дій, а головне — хочете започаткувати або вже розвиваєте власний бізнес, у Вас є можливість отримати грант у вигляді закупівлі обладнання (до 1 000 євро) для Вашої справи для системного запуску бізнесу,
або можливість отримати грант у формі закупівлі обладнання (до 2500 євро) для розвитку вже існуючого бізнесу, якщо Ви відповідаєте критеріям участі.
Прийом заявок триватиме до завершення формування тренінгових груп.
Пріоритет буде надано заявникам, які наразі не мають постійного місця роботи; мають низьку зарплату або часткову зайнятість; самі виховують дітей; утримують багатодітні родини або мають інвалідність; не отримували грант в попередньому проєкті; жінкам-ветеранкам.
Грант надається винятково у формі оплати узгодженого обладнання та не передбачає грошових виплат учасникам.
Заповнити анкету можна за посиланням:
 ЗАПОЧАТКУВАННЯ ВЛАСНОГО БІЗНЕСУ —
РОЗШИРЕННЯ БІЗНЕСУ — https://ee.humanitarianresponse.info/x/UjnhEj6I
Детальна інформація про гранти та вимоги доступна також за посиланнями вище.
ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ:
• Участь у проєкті безкоштовна.
• Ветерани з усіх регіонів України запрошуються до участі.
• Бізнес-навчання відбуватиметься у червні 2021 - січні 2022 року
Відділ розвитку малого бізнесу та підприємництва

ОГОЛОШЕНО ПЕРШИЙ ОНЛАЙН-КОНКУРС СТАРТАП-ПРОЄКТІВ

Регіональний акселератор GCIP для інновацій, технологій та стартапів у Донецькій області оголошує ПЕРШИЙ ОНЛАЙН-КОНКУРС екологічно дружніх стартап-проєктів.
До участі запрошуються:
- представники малого та середнього бізнесу з терміном реєстрації не більше 3 років
- студенти ЗВО
- учні закладів загальної середньої освіти,
- організації,
- творчі колективи
- наукові товариства та спілки
- фізичні особи-винахідники.

Продовжити

  • logo
  • Торецька міська ВЦА
    Офіційний веб-сайт

КОНТАКТИ

  • Адреса: 85200, М. ТОРЕЦЬК, ВУЛ. МАЯКОВСЬКОГО, 24А
  • Тел: (06247) 4-10-33
  • Факс: (06247) 4-10-33
  • Email: inbox@toretsk-rada.gov.ua
  •  

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

  • logo