(06247) 4-10-33
Parse error in downloaded data

ГРАНТОВА ПРОГРАМА НА НАВЧАННЯ

Мрієте поліпшити свої навички або отримати нові?
Грантова програма для вас. Данська рада у справах біженців DRC-DDG відновлює прийом заявок на фінансування навчання.
Хто може подаватися?
Ті, хто живе і зареєстрований у Донецькій та Луганській областях, а також ВПО, які проживають у цих двох областях.
Як це працює?

Продовжити

ТОРЕЦЬКА ПІДПРИЄМНИЦЯ ГОРЕЦЬКА КРІСТІНА СТАЛА ФІНАЛІСТКОЮ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ПРОЄКТУ SHE’S NEXTEMPOVERED BY VIZA.

21.09.2021 року в м. Києві відбувся   День жіночого підприємництва. Освітня подія пройшла в межах світової кампанії підтримки жіночого лідерства She’s NextEmpovered by Viza.

З-поміж численних  учасниць проєкту  зі всієї України, які прагнуть  розвитку власних підприємницьких навичок та талантів, обрано 150 фіналісток, які отримали квиток на цей захід.

Проєкт  об'єднав засновниць малого бізнесу з 19 областей України - переможниць конкурсного відбору - й топ менеджерів, власників великого українського бізнесу, експертів в різних галузях і мотиваційних спікерів, що ділилися інсайтами та навичками ведення бізнесу.

Продовжити

Шановні суб’єкти малого і середнього підприємництва!

Повідомляємо, що Донецькою облдержадміністрацією оголошено проведення рейтингової програми «Підприємець року». Розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 20 серпня 2021 року № 829/5-21, зареєстрованим в Східному міжрегіональному управлінні юстиції (м. Харків) 17 вересня 2021 року за № 87/267 затверджено Порядок проведення рейтингової програми «ПІДПРИЄМЕЦЬ РОКУ». Рейтингова програма проводиться у два етапи:

Продовжити

ІНФОРМАЦІЙНИЙ КАТАЛОГ ГРАНТОВИХ, КРЕДИТНИХ ПРОГРАМ, ДЕРЖАВНОЇ ДОПОМОГИ ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ, СІЛЬГОСПВИРОБНИКІВ ТА МАЛИХ І СЕРЕДНІХ ПІДПРИЄМСТВ.

Відділом розвитку малого бізнесу та підприємництва розроблено ІНФОРМАЦІЙНИЙ КАТАЛОГ ГРАНТОВИХ, КРЕДИТНИХ ПРОГРАМ, ДЕРЖАВНОЇ ДОПОМОГИ ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ, СІЛЬГОСПВИРОБНИКІВ ТА МАЛИХ І СЕРЕДНІХ ПІДПРИЄМСТВ.

Запропонований інтернет-каталог надасть змогу представникам бізнесу скористатися можливостями залучення додаткових коштів як від державного сектору, так і міжнародних організацій та банкових установ, а також отримати державну підтримку за різними напрямами підприємницької діяльності.

Продовжити

Зверніть увагу!!!

З метою збільшення надходжень акцизного податку до бюджету Торецької міської територіальної громади новим розпорядженням керівника Торецької міської ВЦА від 24.09.21 N 289р встановлено заборону щодо продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв, пива на території Торецької міської територіальної громади з 22.00 години до 8.00 години з 01.10.2021 року.
Продаж алкоголю особам у військовій формі чи таким, які мають очевидні ознаки, що свідчать про проходження ними військової служби та наявності інформації, що свідчить про причетність особи до Збройних сил України, чи інших військових формувань, передбачених законодавством, ЗАБОРОНЕНО ЦІЛОДОБОВО.

Продовжити

ТРЕНІНГ З РОЗВИТКУ НАВИЧОК ЕЛЕКТРОННОЇ КОМЕРЦІЇ

Програма ООН із відновлення та розбудови миру, за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС), в рамках "Навчальної програми з розвитку навичок електронної комерції у Луганській, Донецькій, Запорізькій та Херсонській областях" проведе серію дводенних тренінгів для потенційних та діючих підприємців.
 Навчання буде корисне особам, які є діючими підприємцями та особам, які планують відкрити та діджиталізувати власну справу, сформувати інтернет-представництво та активно вести онлайн-продажі.

Продовжити

БЕЗКОШТОВНИЙ КУРС НАВЧАННЯ ДЛЯ БАРИСТИ

Проєкт USAID «Економічна підтримка Східної України» запрошує жителів Донецької, Луганської та півдня Запорізької областей на новий курс «Спеціаліст із приготування кавових напоїв (бариста)».
Навчальна програма для тих, хто хоче працювати професійним баристою/баристкою, складається із теоретичної частини, яка відбудеться онлайн 30 вересня - 15 жовтня та практичної – відбудеться офлайн у місті Одеса 18-21 жовтня.

Продовжити

ГРАНТОВА ПРОГРАМА ВІД USAID ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ І ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ

Проєкт USAID «Економічна підтримка Східної України» продовжує прийом грантових заявок від мікро-, малих, середніх підприємств та громадських організацій в рамках програми грантів «Посилення та трансформація економіки Cхідної України (Донецька, Луганська області та Приазов’я) шляхом підтримки сталого розвитку малих та середніх підприємств».
Сума гранту становить в гривневому еквіваленті від 5 000 до 500 000 доларів США на період до одного року.
Заявки приймаються на постійній основі упродовж терміну дії Програми: до 23 лютого 2022 року

Продовжити

ДО УВАГИ БІЗНЕСУ!

Нагадуємо вам, що з 7 серпня цього року офіційно запущений модуль "е-Підприємець", де в альтернативному порядку (без взаємодії з чиновниками) можна отримати 24 послуги.
Перелік послуг дивіться за посиланням https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/808-2021-%D0%BF#Text
Відділ розвитку малого бізнесу та підприємництва.

Продовжити

ГРАНТОВА ДОПОМОГА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

Запрошуємо власників мікро, малого та середнього бізнесу до участі у програмі з надання грантової допомоги задля збереження робочих місць в умовах пандемії.
Мета програми від Данської Ради у справах біженців (DRC-DDG) – збереження робочих місць шляхом надання можливостей для безперебійного функціонування бізнес-діяльності в умовах погіршення епідеміологічної ситуації в Україні.
Хто може стати учасниками програми:

Продовжити

ВИ - ПІДПРИЄМНИЦЯ, ЯКА ВІРИТЬ У СВІЙ БІЗНЕС І РОБИТЬ УСЕ, ЩОБ ВІН ЗРОСТАВ? ОТРИМАЙТЕ ШАНС ПЕРЕЙНЯТИ ДОСВІД У ЕКСПЕРТІВ, ВИГРАТИ НАВЧАННЯ У KMBS ТА 250 000 ГРН НА РОЗВИТОК ВЛАСНОЇ СПРАВИ.

Visa She’s Next: ДЕНЬ ЖІНОЧОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА об'єднає засновниць малого бізнесу й експертів у своїх галузях, що поділяться інсайтами та навичками.
21.09.2021 року на освітній події 150 підприємниць проведуть цілий день разом із топменеджерами та власниками великого українського бізнесу, експертами в різних галузях і мотиваційними спікерами.

Продовжити

  • logo
  • Торецька міська ВЦА
    Офіційний веб-сайт

КОНТАКТИ

  • Адреса: 85200, М. ТОРЕЦЬК, ВУЛ. МАЯКОВСЬКОГО, 24А
  • Тел: (06247) 4-10-33
  • Факс: (06247) 4-10-33
  • Email: inbox@toretsk-rada.gov.ua
  •  

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

  • logo