(06247) 4-10-33
Невелика хмарність

6°C

Торецьк

Невелика хмарність

ПРОГРАМИ ПІЛЬГОВОГО ФІНАНСУВАННЯ ТА ПІДТРИМКИ БІЗНЕСУ

Для бізнесу є важливим доступ до програм підтримки підприємництва: фінанси, обладнання, сприяння експорту, навчальні та консультаційні проекти тощо.

Запрошуємо керівників та власників малого і середнього бізнесу на онлайн-семінар 21 квітня 2021, 15:00 – 17:00, під час якого будуть анонсовані актуальні бізнес-можливості та програми для різних галузей. 

Про що ви дізнаєтесь:

Продовжити

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту регуляторного акта

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта – розпорядження керівника Торецької міської військово-цивільної адміністрації Бахмутського району «Про встановлення ставок єдиного податку для суб’єктів малого підприємництва  на території Торецької міської територіальної громади» та аналізу його регуляторного вплив.

Розробник проєкту: відділ розвитку малого бізнесу та підприємництва

Питання залучення у перший рік регулювання 7,77 млн. грн до бюджету Торецької міської територіальної громади (далі – Торецька МТГ) від платників єдиного податку І, ІІ групи пропонується вирішити шляхом ухвалення розпорядження керівника Торецької міської військово-цивільної адміністрації Бахмутського району (далі – Торецької МВЦА) з урахуванням вимог чинного законодавства та в межах повноважень, делегованих органам місцевого самоврядування.

Продовжити

Українсько-угорський бізнес–форум та бізнес-зустрічі в рамках Hungarian-Ukrainian Online Business Day 2021

Державна установа «Офіс з просування експорту України» у партнерстві з Угорським агентством сприяння експорту (Hungarian Export Promotion Agency) при Міністерстві зовнішньої економіки і закордонних справ Угорщини спільно з Радою експортерів та інвесторів при Міністерстві закордонних справ України, а також Посольством України в Угорщині  за підтримки Enterprise Europe Network запрошує  взяти участь 16 квітня 2021 року в Українсько-угорському бізнес–форумі та бізнес-зустрічах в рамках Hungarian-Ukrainian Online Business Day 2021.

Участь у даному заході надасть ексклюзивну можливість представити потенціал своєї компанії угорським партнерам та дізнатися більше про експортні та імпортні можливості угорського ринку.

Програма бізнес-форуму передбачає висвітлення перспективних та пріоритетних напрямів українсько-угорського економічного співробітництва та є нагодою долучитися до B2G діалогу.

Зареєстровані учасники зможуть призначати 1:1 партнерські відео-зустрічі чи безпосередньо контактувати з угорськими підприємцями, профіль яких їх зацікавив,                      з метою встановлення подальшої бізнес-комунікації у розрізі потенційної двосторонньої співпраці.

Фокусні індустрії заходу:

 • Харчова промисловість
 • Агропромисловість
 • Машинобудування
 • Металообробка
 • Інформаційно-комунікаційні технології
 • Легка промисловість

Здійснити реєстрацію та отримати додаткову інформацію про захід Ви зможете перейшовши за посиланням: https://hungarian-ukrainian-online-business-day.b2match.io/

 • Кінцевий термін реєстрації участі у заході – 15 квітня 2021 року.
 • Формат заходу - онлайн, на платформі b2match.
 • Інструкція для реєстрації на платформі b2match: http://surl.li/olks
 • Мова заходів - англійська (здійснення перекладу не передбачено)

Участь у бізнес-форумі та бізнес-зустрічах з угорськими партнерами безкоштовна.

Контактною особою з питань реєстрації на платформі b2match для участі у заходах  є  проектна менеджерка установи Наталія Бабаніна, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ У КОНФЕРЕНЦІЇ ЩОДО РОЗВИТКУ МАЛОГО І СЕРЕДНЬОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА

Якщо Ви цікавитесь питаннями розвитку підприємництва, наявними інструментами або кращими практиками, які вже впроваджено в регіонах та громадах України, запрошуємо вас на онлайн конференцію «Політика розвитку малого і середнього підприємництва на регіональному та місцевому рівнях: рекомендації та інструменти», де спільно з Мінекономіки, органами місцевого самоврядування, експертами, представниками бізнесу та міжнародними консультантами будуть представлені напрацювання та обмін досвідом.
Коли: 20 квітня 2021 року

Продовжити

БІЗНЕС-КЛІНІКИ COVID-19 ВІДКРИТІ ДЛЯ БІЗНЕСУ

За підтримки ЄС та уряду Німеччини GIZ (Німецьке товариство міжнародного співробітництва) запускає COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ, щоб допомогти українським малим і середнім підприємствам (МСП) відреагувати на напружені економічні умови, викликані пандемією.
Для реалізації цієї ініціативи ЄС та уряд Німеччини виділяє понад 10 млн. грн. Бізнес-клініки працюють на базі Центрів інформаційної підтримки бізнесу (ЦПІБ), створених в рамках EU4Business, і надають підприємцям ряд переважно безплатних онлайн-послуг, таких як:
1. Короткі індивідуальні та групові консультації;

Продовжити

ДАЙДЖЕСТ МОЖЛИВОСТЕЙ ДЛЯ БІЗНЕСУ НА 2021 РІК.

«Дайджест грантових можливостей для бізнесу» – список грантових та кредитних програм, консультаційних центрів, індивідуальних грантових можливостей для бізнесу, для молодих підприємців, власників малого та середнього бізнесу, громадських організацій та тих, хто має ідеї та прагне їх реалізувати!

Дайджест включає інформацію про кожну програму: опис, умови участі, бюджет, терміни реалізації та дедлайни подачі заявок.

Рекомендуємо подаватися дуже активно, оскільки дедлайни вже скоро!

Продовжити

ВЕБІНАР «НАЛАШТУВАННЯ РЕКЛАМИ В INSTAGRAM».

Розвиваючи та підтримуючи підприємництво в Україні в межах проєкту МОП «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні» за фінансування Міністерства закордонних справ Данії, Ресурсний центр ГУРТ запрошує власників мікро- та малого бізнесу на безплатний вебінар «Налаштування реклами в Instagram».

Дата: 9 квітня 2021 року

На вебінарі ви дізнаєтесь:

Продовжити

ЗАПРОШУЄМО ЖІНОК НА ОНЛАЙН БІЗНЕС-СЕМІНАРИ.

Український центр сприяння інвестиціям та торгівлі запрошує жінок взяти участь у безкоштовних триденних бізнес-семінарах «Women Biz Days» -  потужній спільноті для обміну досвідом, в якій можна знайти підтримку та професійне менторство. Ви маєте шанс зануритись в атмосферу натхнення та відкрити для себе нові можливості.

Семінари відбудуться в Zoom-форматі.

Всі галузі економіки: 15-17.04.2021 року

Продовжити

ЕЛЕКТРОННА КОМЕРЦІЯ. ОНЛАЙН-КУРС ДЛЯ САМОЗАЙНЯТИХ ОСІБ ТА ПІДПРИЄМЦІВ.

Проєкт USAID "Економічна підтримка Східної України" розпочинає реєстрацію на новий онлайн-курс "E-commerce” (Електронна комерція) для самозайнятих осіб та представників мікро-, малого та середнього бізнесу.

Цей курс розроблений для новачків, а також для підприємців та підприємниць, що вже продають товари та послуги на найпопулярніших міжнародних торгівельних майданчиках - Etsy та Amazon, хочуть збільшити обсяги продажу та залучити клієнтів з усього світу.

Навчальний курс складаться із двох блоків, присвячених платформам Etsy та Amazon відповідно. Загалом - це вісім тематичних модулів, тривалістю три години кожен.

Навчання буде побудоване на основі практичних вправ, включаючи індивідуальні та групові заходи, практичні кейси та семінари. Окрім того, учасники та учасниці тренінгової програми матимуть змогу отримати індивідуальну консультацію тренера та підтримку під час реєстрації на торгівельних платформах Etsy чи Amazon та перших продажів.

Продовжити

ТРЕНІНГ ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ ВІД ПРООН. ОСОБЛИВОСТІ РОЗРОБКИ ТА ФІНАНСУВАННЯ БІЗНЕС-ПЛАНІВ.

Програма ООН із відновлення та розбудови миру запрошує на онлайн-тренінг на тему «Особливості розробки та фінансування бізнес-планів».

 Коли?

6, 7, 8 квітня 2021 року.

Для кого?

Для підприємців мікро, малого та середнього бізнесу (ММСП) у Донецької області.

Продовжити

НОВИЙ ПРОЄКТ ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ ВІД ДОНЕЦЬКОЇ ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВОЇ ПАЛАТИ

Шановні підприємці, Донецька ТПП повідомляє, що запускається новий проєкт - «Інформаційне членство»!

Статус «Інформаційного члена» дає вашому підприємству можливість:


- долучитись до спільноти членів Донецької ТПП, яка складає 842 підприємства та організації
- першочергового отримання актуальної інформації, освітніх матеріалів для розвитку та просування вашого бізнесу
- поширення комерційних пропозицій вашого підприємства на інформаційних платформах та по базі підприємств і організацій-партнерів Донецької ТПП
- участі в освітніх проєктах і заходах, які організовує та проводить Донецька ТПП
- можливість налагодити взаємовигідні контакти з партнерами, клієнтами, як в Україні, так і закордоном

Продовжити

 • logo
 • ВЦА м. Торецьк
  Офіційний веб-сайт

КОНТАКТИ

 • Адреса: 85200, М. ТОРЕЦЬК, ВУЛ. МАЯКОВСЬКОГО, 24А
 • Тел: (06247) 4-10-33
 • Факс: (06247) 4-10-33
 • Email: inbox@toretsk-rada.gov.ua
 •  

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

 • logo