(06247) 4-10-33
сонячно

-14°C

Торецьк

сонячно

Капітальний ремонт будівлі закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням англійської мови

За час конфлікту місто Торецьк прийняло значну кількість внутрішньо-переміщених осіб (ВПО). Так, кількість ВПО, зареєстрованих у місті станом на 01 січня 2020 року становить 7 764 особи, з них близько 1 282 – діти, зокрема 223 дитини навчаються в садочках та школах міста.

Одним із об'єктів соціальної інфраструктури міста Торецьк, що потребує реконструкції є заклад «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням англійської мови» військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області за адресою: Донецька область, м. Торецьк, вул. Євгена Седнєва, 3». Споруда закладу побудована у 1936 році. У 2019-2020 навчальному році в школі здобувають освіту в 22 класах 550 учнів, що становить 110 % від проєктної потужності школи, з них 27 дітей з сімей ВПО, 39 – учасників бойових дій. Школа забезпечена кваліфікованими педагогічними кадрами, має зручне географічне розташування і забезпечує допрофільну підготовку та профільне навчання. Вивчення англійської мови починається з 1-го класу. У 5-11 класах введено другу іноземну мову - німецьку. З метою поглибленого вивчення іноземних мов у даному закладі освіти, за бажанням батьків, навчаються діти як з території обслуговування, закріпленої за ЗЗСО № 3, так і з інших територіальних одиниць міста. Школа має позитивний імідж на регіональному, Всеукраїнському та міжнародному рівнях, співпрацює з різноманітними міжнародними організаціями:

 • Американська Рада з Міжнародної освіти;
 • Британська Рада;
 • Видавництва “Longman”, “Мacmillan”; “CambridgeUniversityPress”
 • Інститут ім. Гете – німецький культурний центр;
 • Корпус Миру США в Україні.

Заклад освіти є постійним учасником і призером Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти». Так, у 2014 році школу нагороджено Золотою медаллю виставки, у 2017 - Срібною, 2019 – бронзовою медаллю. У 2018 році на Міжнародній виставці «Інноватика» отримано Золоту медаль.

В травні 2019 року місто подало до Мінрегіону для участі в Надзвичайній кредитній програмі з відновлення України(далі- НКПВУ) проєкт «Капітальний ремонт будівлі закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням англійської мови» військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області за адресою: Донецька область, м. Торецьк, вул. Євгена Седнєва, 3». Проєкт вартістю 34,6 млн.грн. потрапив у перелік проєктів 4-го ПУЛУ НКПВУ, що плануються до реалізації протягом 2019-2021 років.

Запропонований проєкт передбачає проведення капітального ремонту внутрішніх приміщень (класів, кабінетів, коридорів, спортивної та актової зали, їдальні) із заміною всіх комунікацій (водо-, тепло-, електропостачання, мережі інтернет) та повним оновленням матеріально-технічної бази (придбання меблів, комп’ютерної техніки, кухонного та спортивного обладнання), а також облаштування відкритих спортивних майданчиків зі штучним покриттям та благоустрій прилеглої території.

23 грудня 2019 року в Міністерстві фінансів України підписана Угода про передачу коштів позики між Міністерством фінансів України, Міністерством розвитку громад та територій (Мінрегіон), Військово-цивільною адміністрацією міста Торецьк Донецької області та Міським управління освіти військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області для реалізації проєкту «Капітальний ремонт будівлі закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням англійської мови» військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області за адресою: Донецька область, м. Торецьк, вул. Євгена Седнєва, 3» вартістю 34,6 млн. грн. в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України, що фінансується Європейським інвестиційним банком.

Наразі вже розпочалася процедура закупівлі робіт в системі Prozorro (https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2020-02-04-001297-a).

Для моніторингу реалізації  проєкту буде створено Моніторингову групу, яка здійснюватиме контроль на всіх етапах реалізації проєкту, до складу якої зможуть долучитися представники місцевої влади, громадськості та батьківських комітетів.

Громада міста отримає кошти Європейського інвестиційного банку шляхом виділення субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію проєкту. Зокрема, за кошти місцевого бюджету буде здійснюватися, конвертація валюти, страхування та інші супутні витрати.

Проєкт ЗОШ 3 хол

Проєкт ЗОШ 3 геогр

Проєкт ЗОШ 3 інформатика

Проєкт ЗОШ 3 хімія

Проєкт ЗОШ зал

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • logo
 • ВЦА м. Торецьк
  Офіційний веб-сайт

КОНТАКТИ

 • Адреса: 85200, М. ТОРЕЦЬК, ВУЛ. МАЯКОВСЬКОГО, 24А
 • Тел: (06247) 4-10-33
 • Факс: (06247) 4-10-33
 • Email: inbox@toretsk-rada.gov.ua
 •  

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

 • logo