Про затвердження списку присяжних
Розглянувши лист Дзержинського міськогосуду Донецької області від 14.03.2017
№02-314/17, враховуючи рекомендації Дзержинського міського суду Донецької області, відповідно до статті 58-1 Закону України “Про судоустрій і статус суддів”, керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити список присяжних Дзержинського міського суду Донецькоїобласті (додається).
2. Рішення Дзержинської міської ради від 31.03.2015 №6/64-24 “Об утверждении списка присяжных” вважати таким, що втратило чинність.
Секретар міської ради Ю.М.Євсіков
ЗАТВЕРДЖЕНО
рішення міської ради
________ № __________
Список присяжних Дзержинського міського суду Донецької області
1. Александрова Олена Володимирівна – 14.05.1972
2. Баздирева Ірина Анатоліївна – 22.10.1985
3. Балахніна Наталія Олександрівна – 25.09.1983
4. Боровик Тетяна Вікторівна – 07.10.1960
5. Власенко Ірина Вікторівна – 08.07.1974
6. Ганжела Світлана Сергіївна – 23.08.1966
7. Гомілко Олена Миколаївна – 08.05.1969
8. Годлевська Людмила Юріївна – 14.10.1981
9. Григоренко Володимир Віталійович – 27.05.1967
10. Жирко Тетяна Володимирівна – 08.10.1979
11. Захарова Ольга Анатоліївна – 25.06.1980
12. Збитнева Олена Володимирівна – 31.05.1992
13. Зуборева Наталія Олексіївна – 15.05.2972
14. Ігнатенко Юлія Анатоліївна – 23.05.1981
15. Калюкіна Антоніна Дмитрівна – 01.09.1959
16. Калюжна Галія Хамзіївна – 09.04.1958
17. Корінєв Сергій Іванович – 17.09.1971
18. Кравцова Людмила Василівна – 08.05.1954
19. Крячок Тетяна В’ячеславівна – 06.10.1967
20. Кузнецова Орина Олегівна – 20.09.1989
21. Купріянова Ірина Петрівна – 25.11.1962
22. Кутепова Валентина Володимирівна – 19.05.1959
23. Листопад Володимир Анатолійович – 10.07.1974
24. Лукахіна Віра Миколаївна – 21.04.1969
25. Мицай Тамара Василівна – 13.12.1956
26. Москаленко Ігор Петрович – 13.06.1963
27. Новицька Світлана Миколаївна – 02.01.1967
28. Окопна Олена Анатоліївна – 07.02.1976
29. Орешкін Володимир Миколайович – 26.04.1982
30. Пантюхіна Ольга Павлівна – 16.03.1978
31. Панякіна Оксана Юріївна – 11.09.1973
32. Пилипенко Олексій Іванович – 07.06.1985
33. Петрачкова Вікторія Анатоліївна – 21.04.1971
34. Приходченко Юлія Михайлівна – 09.10.1983
35. Пяст Лаліта Янісівна – 26.05.1964
36. Рибакова Лідія Панасівна – 19.03.1966
37. Рижкова Олена Сергіївна – 15.07.1983
38. Рожкова Ольга Сергіївна – 16.01.1979
39. Скорик Світлана Василівна – 28.06.1969
40. Скрипнік Лариса Вікторівна – 03.07.1970
41. Тимошина Світлана Григорівна – 01.10.1966
42. Ткачова Ніна Миколаївна – 12.06.1952
43. Торопової Надії Володимирівни – 10.04.1960
44. Шуліка Зінаїда Анатоліївна – 04.02.1967
45. Унчуленко Валентина Степанівна – 23.01.1981
46. Ускова Тетяна Володимирівна – 06.08.1985
47. Фарафонова Світлана Вікторівна – 02.05.1973
48. Швигіна Наталія Олександрівна – 29.06.1983
49. Шульга Зінаїда Георгіївна – 10.05.1981
50. Ягодкін Дмитро Юрійович – 04.06.1983
Секретар міської ради Ю.М. Євсіков