УКРАИНА
ТОРЕЦКИЙ ГОРОДСКОЙ СОВЕТ
Исполнительный комитет
Р Е Ш Е Н И Е

2016-05-04
г. Торецк
№147

Про внесення змін до рішення виконкому від 20.04.2016 № 111 “Про проведення чергових призовів на строкову військову службу громадян України у 2016 році”

З метою якісного проведення чергових призовів громадян на строкову військову службу, згідно з Законом України «Про військовий обов’язок і військову службу», Указу Президента України від 29.03.2016 № 122/2016 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2016 році», постановою Кабінету Міністрів України від 21.03.2002 № 352 «Про затвердження Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом», керуючись статтею 36 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:  
1.  Внести  зміни до  рішення  виконкому  від  20.04.2016  №  111  “Про  проведення
чергових призовів на строкову військову службу громадян України у 2016 році”, додавши
наступні пункти:  

Затвердити склад медичної комісії (додається).

Медичній комісії проводити огляд громадян, які підлягають призову на строкову військову службу, призовників на військову службу за контрактом з 05 травня по 30 червня та в жовтні – листопаді 2016 року.

Головному лікарю «Центральної міської лікарні» (далі «ЦМЛ») Чупрунову В.М., головному лікарю комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги» м.Торецька (далі КЗ «ЦПМСД») Лясевич Л.Т., головному лікарю міської стоматологічної поліклініки м.Торецька Халаімову С.В., виконуючій обов’язки головного лікаря лікувально-профілактичного закладу “Міський психо-неврологічний диспансер м. Дзержинська”(далі-КЛПУ “ПНД”) Бліновій Н.І., виконуючій обов’язки головного лікаря лікувально-профілактичного закладу “Міський шкірно-венерологічний диспансер м. Дзержинська”(далі-КЛПУ “ШВД”) Тіньковій Н.І.:

1.1.2.1 Виділяти медичних працівників до складу медичної комісії з 05 травня по 30 червня та в жовтні-листопаді 2016 року.

У період роботи призовної комісії не направляти лікарів і медичних сестер медичної комісії у відрядження, не призначати їх на чергування і не робити заміни.

Організувати надання до медичної комісії Дзержинського міського військового комісаріату (далі-військкомат) списків призовників, які перебувають на обліку в «ЦМЛ», КЗ «ЦПМСД», КЛПУ “ПНД”, КЛПУ «Міський протитуберкульозний диспансер м.Дзержинська», КЛПУ “ШВД”, КЛПУ «Міський наркологічний диспансер м.Костянтинівки» наркологічне

диспансерне відділення м.Дзержинська, виписок із медичної карти стаціонарного хворого (ф. № 027/о), даних диспансерного обстеження та інших медичних документів, що відображають стан здоров’я призовників, при цьому забезпечити дотримання конфіденційності інформації.

Встановити, що під час роботи на міській призовній дільниці на медичних працівників поширюються всі вимоги трудового законодавства з питань дотримання трудової дисципліни, графіка робіт і виконання правил техніки безпеки.

За лікарями та середніми медичними спеціалістами, які направляються для роботи до складу медичної комісії військкомату під час призову громадян на військову службу для проведення медичного огляду, а також для відправки призваних на збірні пункти, на весь час виконання цих обов’язків зберігаються займана посада та середній заробіток за місцем постійної роботи.

1.2. Рекомендувати:

1.2.1. ТОВ «Автотранс АТП-11407»(Власов) виділяти транспорт для перевезення призовників на обласний збірний пункт Донецького обласного військового комісаріату за заявкою військкомату, згідно графіку (додається).

1.2.2. ТОВ «Автотранс АТП-11407» (Власов) та відокремленому підрозділу «Автобаза ДП «Дзержинськвугілля» (Войтковський) виділяти за заявками військкомату заправлений автомобіль для потреб оповіщення та розшуку призовників, які ухиляються від проходження призовної комісії та призову в Збройні Сили України.

Торецькому ВП Бахмутського ВП ГУНП України в Донецькій області (Мирошниченко), Торецькому міському суду (Піскунов) надати в військкомат дані на призовників, щодо яких ведеться дізнання або досудове слідство, а також, кримінальні справи яких розглядаються судом або щодо яких вирок набув законної сили.

Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Еслюкова) за направленням військкомату проводити тестування призовників для проведення професійно-психологічного відбору по вівторках, середах і п’ятницях після 13.00

Департамент фінансів Торецької міської ради (Чуєва) забезпечити своєчасне фінансування витрат «ЦМЛ» і КЗ «ЦПМСД» в межах кошторисних призначень для проведення медичного обстеження призовників (згідно заявок призовної дільниці).

Пункт 3 рішення виконкому від 20.04.2016 № 111 “Про проведення чергових призовів на строкову військову службу громадян України у 2016 році” виключити.

3. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на Дзержинський військовий комісаріат (Самко) та відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення (Королех), контроль – на керуючого справами виконкому Андрусенко О.П.

Секретар міської ради     Ю.М. Євсіков