тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області
Документ №112 від 2016-04-20 Статус: Чинний
Документи відсутні

Виконавчий комітет
РІШЕННЯ

2016-04-20
м. Торецьк
№112

Про організацію відбору кандидатів на військову службу за контрактом у Збройні сили України у 2016 році

З метою покращення організації відбору кандидатів на військову службу за контрактом у Збройні сили України серед осіб призовного віку та військовозобов’язаних у 2016 році, згідно листа Дзержинського міського військового комісаріату від 04.03.2016 № 1058, на підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, керуючись статтею 36 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет

ВИРІШИВ:

1. Сектору внутрішньої політики (Сорокіна) сприяти проведенню заходів з рекламування військової служби у Збройних силах України за контрактом.

2. Рекомендувати головним лікарям лікувально-профілактичних закладів, розташованих на території міської ради забезпечити участь персоналу у військово-лікарській комісії.

3. Рекомендувати міському центру зайнятості населення (Боровська) спільно з військовим комісаріатом (Демедчук) сприяти проведенню заходів з рекламування військової служби за контрактом серед громадян, перебуваючих на обліку у міському центрі зайнятості.

4. Рекомендувати міському військовому комісаріату (Демедчук):

4.1. Організувати роботу “гарячої лінії” з питань проходження військової служби за контрактом.

4.2. Проводити відбір, оформлення особових справ та відправку до місць служби кандидатів на військову службу за контрактом.

5. Координацію за ходом виконання рішення покласти на Дзержинський міський військовий комісаріат (Демедчук) та відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення (Королех), контроль – на керуючого справами виконкому Андрусенко О.П.

Міський голова                                     В.М. Сліпцов