УКРАЇНА
ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ МІСТА ТОРЕЦЬК
ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
КЕРІВНИКА ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

2019-06-11
м. Торецьк
№485р

Про затвердження комісії з перевірки приміщень, що використовуються для голосування

З метою забезпечення належних умов роботи окружних та дільничних виборчих комісій з виборів народних депутатів України, відповідно до статті 83 Закону України «Про вибори народних депутатів України», постанови Центральної виборчої комісії від 26 січня 2012 року № 18 «Про вимоги до приміщень окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України, норми забезпечення виборчих комісій обладнанням, інвентарем, транспортними засобами і засобами зв’язку, оргтехнікою, іншими матеріальними цінностями, види послуг, які виборчі комісії можуть закуповувати за рахунок коштів Державного бюджету України», керуючись пунктом 34 частини 1 статті 4, частиною 3 статті 6 Закону України «Про військово-цивільні адміністрації»:

  1. Затвердити комісію з перевірки приміщень, що використовуються для голосування (додається).
  1. Комісії з перевірки приміщень дільничних виборчих комісій та приміщень для голосування провести перевірку та аналіз стану облаштування приміщень, що надаються дільничним виборчим комісіям для забезпечення їх роботи, та приміщень, що використовуються для голосування

до 28 червня 2019 року

  1. Комісія має право обстежувати приміщення, що використовуються для голосування, на наявність засобів зв’язку, обладнання, інвентарю, оргтехніки, інших матеріальних цінностей згідно чинного законодавства.
  1. Відділу ведення Державного реєстру виборців військово-цивільної адміністрації міста Торецьк (Лямпорт) за результатами проведеної роботи відобразити відомості щодо відповідності або невідповідності приміщень дільничних виборчих комісій та приміщень для голосування встановленим вимогам у відповідних електронних формах підсистеми обліку виборчих округів та виборчих дільниць, які існують на постійній основі, автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи «Державний реєстр виборців»

в триденний термін після проведення перевірки

  1. Координацію щодо виконання цього розпорядження покласти на відділ внутрішньої та інформаційної політики (Сорокіна), контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.
Керівник військово-цивільної
адміністрації міста Торецьк
Донецької області                                                                                                   Я.Д.Руденко