Виконавчий комітет
РІШЕННЯ

2016-05-18
м. Торецьк
№176

Про затвердження складу конкурсної коміссії та Положення про конкурсну комісію з надання житлово-комунальної послуги з управління та утримання будинків, споруд або групи будинків та прибудинкових територій в населених пунктах Торецької міської ради

Для визначення переможця конкурсу з надання житлово-комунальних послуг з управління та утримання будинків, споруд або групи будинків та прибудинкових територій, мешканці яких самостійно не визначили форму управління, згідно статтями 7, 26, 27, 28, 29 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», ст. 13 Закону України «Про особливості здійснення права власності в багатоквартирному будинку», керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 № 631 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з надання житлово-комунальних послуг», постановою Кабінету Міністрів України від 20.05.2009 № 484 «Про затвердження Типового договору про надання послуг з управління будинком, спорудою, житловим комплексом або комплексом будинків і споруд», наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 02.02.2009 № 13 «Про затвердження Правил управління будинком, спорудою, житловим комплексом або комплексом будинків і споруд», наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 25.04.2005 № 60 «Про затвердження Порядку визначення виконавця житлово-комунальних послуг», статтею 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

ВИРІШИВ:

1.Затвердити:

1.1. Положення про конкурсну комісію з надання житлово-комунальної послуги з управління та утримання будинків, споруд або групи будинків та прибудинкових територій в населених пунктах Торецької міської ради (додається).

Склад конкурсної комісії з надання житлово-комунальної послуги з управління та утримання будинків, споруд або групи будинків та прибудинкових територій в населених пунктах Торецької міської ради (додається).

Конкурсну документацію з надання житлово-комунальної послуги з управління та утримання будинків, споруд або групи будинків та прибудинкових територій в населених пунктах Торецької міської ради (додається).

2. Конкурсній комісії:

2.1. Організувати проведення конкурсу на визначення переможця з надання житлово-комунальної послуги з управління та утримання будинків, споруд або групи будинків та прибудинкових територій в населених пунктах Торецької міської ради

До 27.06.2016 року

2.2. Оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації або на офіційному веб-сайті Торецької міської ради протягом п’яти робочих днів з дня прийняття рішення.

3. Координацію робіт з виконання даного рішення покласти на Управління житлово-комунального господарства Торецької міської ради (Винник), контроль – на першого заступника міського голови Старущенко В.Г.

Міський голова                         В.М. Сліпцов