тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

26 травня начальник Торецької міської військової адміністрації Василь Чинчик взяв участь в обласній онлайн нараді для представників правоохоронних органів, місцевих та районних військових адміністрацій

26 травня начальник Торецької міської військової адміністрації Василь Чинчик взяв участь в обласній онлайн нараді для представників правоохоронних органів, місцевих та районних військових адміністрацій щодо протидії незаконному продажу алкоголю протягом 4 місяців 2023 року, яка відбулася під головуванням заступника голови Донецької облдержадміністрації Вадима Філашкіна.

Під час наради стало відомо, що протягом 4 місяців поточного року на блокпостах, нарядами сетору реагування патрульної поліції, нарядами поліції у приміщеннях «Нової пошти», а також у торгівельних закладах зареєстровано 1410 фактів вилучення алкогольної продукції.
Представниками Національної поліції вилучено 183814 літрів алкогольних напоїв на суму понад 19 мільйони гривень.
В поточному році, прийнятими заходами, правопорушникам антиалкогольного законодавства, після документування їх протиправної діяльності, вручено 143 повістки для прибуття до місцевих територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки Донецькій області.
З метою провезення алкоголю на територію Донецькій області, перевізники облаштовують в транспортних засобах місця схову. Так, на блок-постах при перевірці транспорту були виявлені спиртні напої:
– у багажному відділенні під продуктами харчування – 6 фактів;
– у багажному відділенні за фальшивою стіною – 1 факт;
– у багажному відділенні за будівельними матеріалами – 1 факт;
– у відділі для інструментів вантажного причепа -1 факт;
– замасковано під інший товар -1 факт;
– у підкапотному просторі -1 факт.
Також порушники намагаються доставити алкоголь за допомогою поштових пересилок через відділення «Нова пошта». В поточному році було виявлено 16 таких поштових доставок, де загальний об’єм алкоголю складав більше 50 л. в кожному випадку. На території області за минулий період виявлено 4 місця зберігання (складські приміщення) спиртних напоїв у великих обсягах.
Під час наради Вадим Філашкін наголосив, що необхідно посилити спільні заходи з виявлення фактів незаконного обігу алкогольної продукції на Донеччині. Окремо він зазначив, що мають вживатися заходи з недопущення продажу алкоголю військовослужбовцям, які виконують завдання на території області.