тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Начальник відділу культури Юлія Воронцова та директор музичної школи імені Івана Карабиця Тетяна Орехова взяли участь в обласній онлайн нараді «Мистецька освіта. Перспективи розвитку в умовах воєнного стану»

Начальник відділу культури Юлія Воронцова та директор музичної школи імені Івана Карабиця Тетяна Орехова взяли участь в обласній онлайн нараді «Мистецька освіта. Перспективи розвитку в умовах воєнного стану», яка відбулася 26 травня під головуванням начальника управління культури ДОДА Вікторії Точеної. На порядку денному було розглянуто питання «Про стан мистецької освіти в громадах, перспективи початку нового 2023-2024 навчального року в мистецьких школах».
Звітуємо! Станом на 26 травня 2023 року в музичній школі імені Івана Карабиця в режимі онлайн, за допомогою Гугл-форм успішно проведено екзаменаційні іспити учнів 6-8 класів, всього випущено 18 учнів. Також в школі пройшли іспити учнів елементарного підрівня (4 клас), всього випущено 35 учнів, які в подальшому переходять до базового підрівня.
У зв’язку з оголошеним в Україні правовим режимом воєнного стану музична школа імені Івана Карабиця, як і всі навчальні заклади Торецької громади, перейшла на дистанційне навчання. Для спрощення створення, поширення і класифікації завдань безпаперовим шляхом та легкого вивчення, навчальна частина музичної школи проводила заняття в вебсервісі Google Classroom. Це надало можливість з легкістю займатися теоретичними дисциплінами. Всі підручники з теоретичних дисциплін доступні в електронному форматі, які безпосередньо надає викладач з цих дисциплін.
Попри всі перешкоди продовжують навчати дітей і дорослих мистецтву 33 викладачі, які постійно проходять курси підвищення кваліфікації в сфері мистецької освіти. Учні музичної школи не перестають здобувати перемоги в різного рівня фестивалях та конкурсах. Всі фото та відео звіти щодо участі здобувачів освіти у фестивалях та конкурсах можна побачити на сайті музичної школи та в соціальній мережі facebook за посиланням https://www.facebook.com/groups/805610950015242.
Наразі музична школа імені Івана Карабиця оголошує набір на навчання. Для спрощення подачі заяви до вступу в музичну школу імені Івана Карабиця, навчальною частиною школи розроблено онлайн-заяву. Що дає можливість батькам через соціальні мережі з легкістю заповнити форму та додати документи. Чекаємо всіх охочих на навчання в музичній школі імені Івана Карабиця!

Разом до Перемоги!