тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Евакуація населення Торецької громади

ЕВАКУАЦІЯ цивільного населення Торецької громади триває ПОСТІЙНО!

Попереду зимовий період – без газу, опалення, води, можливо, й світла. До цього ж Ви ще й постійно наражаєте себе на можливість попадання під обстріли. Ви ризикуєте своїм життям, життям своїх близьких, особливо дітей, за яких Ви несете безпосередню відповідальність!

Єдиний вихід – ЕВАКУАЦІЯ!!!

 

У СЕРЕДУ, 10.08.2022, за підтримки гуманітарної місії “Проліска” о 09:30 до м. Дніпра з заїздом до м. Покровська вирушає безкоштовний евакуаційний автобус.

 

Для запису МЕШКАНЦІ ТОРЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ можуть звертатися за номером телефону 099-601-94-91. ЗАПИС ТРИВАЄ ЦІЛОДОБОВО!

 

МЕШКАНЦІ смт НЬЮ-ЙОРК можуть звертатися для запису за номером 093-756-54-92. Телефон працює з 08:00 до 20:00 щоденно!!! За цим номером приймають заявки на запис ТІЛЬКИ від МЕШКАНЦІВ НЬЮ-ЙОРКУ!!!

 

Нагадуємо, що з м. Покровська через м. Дніпро щоденно курсує евакуаційний безкоштовний потяг до м. Львова. З переліком обласних гуманітарних штабів по прийому та розміщенню евакуйованих громадян можна ознайомитися за посиланням http://surl.li/cphvk.

 

Бажаючі евакуюватися до громад Кіровоградської області можуть звертатися за номером телефону «Гарячої лінії» УСЗН Торецької міської ВА 066-456-71-70 щоденно з 08:00 до 20:00. Зі списком громад Кіровоградщини, які готові прийняти евакуйованих мешканців Торецької громади, можна ознайомитися за посиланням http://surl.li/cphvb.

 

Всі переміщення евакуйованого населення організуються безкоштовно!!!

 

Евакуація – це тимчасова міра! Це можливість провести зиму в теплі та спокої. Бережіть себе та своїх рідних!