тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Цінний вантаж з життєво необхідних медикаментів

Центральна міська лікарня міста Торецьк отримала цінний вантаж з життєво необхідних медикаментів, продуктів харчування та засобів гігієни. Особлива щира подяка Львівській обласні військовій адміністрації,Максиму Козицькому, Юрію Холоду. Сердечно вдячні Olga Tesliak, лікарю «Охматдиту» Арсен Ільїн, Благодійному Фонду Із Янголом на плечі, Крила Надії – Благодійний фонд Львів, Mariya Mulyava, Народна Самооборона Львівщини. Дякуємо Mark J. Lindquist за забезпечення пальним для доставки. Щиро вдячні сміливим хлопцям Михайлу та Миколі Slava Radyvyliv за доставку вантажу в місто Торецьк на лінію зіткнення.

 

З 2014 року Торецька громада Донецької області знаходиться на лінії зіткнення. Протягом останніх років було докладено величезних зусиль для розвитку громади, проте з 24 лютого внаслідок повномасштабного вторгнення РФ наше місто та прилеглі селища зазнали значних негативних змін, пошкоджена критична інфраструктура, а саме: вже третій місяць відсутнє водопостачання, в окремих частинах громади відсутнє електро- та газопостачання, пошкоджені окремі важливі адміністративні будівлі, зокрема лікарня, та житлові будинки.

Мешканці громади позбавлені можливості придбати життєво необхідні медичні препарати.

Центральна міська лікарня міста Торецьк надзвичайно потребує ресурсу, щоб якісно виконувати свою роботу, адже лікарня приймає і цивільних громадян і наших поранених воїнів.

Адміністрацією КНП «ЦМЛ» сумісно з Торецькою міською військовою адміністрацією було сформовано звернення з проханнями про допомогу, на яке дружньо та негайно відгукнулося місто Львів.

До нас прибули медикаменти для лікування військових та цивільного населення. Через всю країну, під ворожими обстрілами.

В Україні можливо все! Ми дуже цінуємо чуйність та швидкість, яку проявила Львівщина на наше прохання. Ми Дякуємо! Вистоїмо і переможемо! Наближаємо перемогу разом!

Слава Україні!