тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

ДО УВАГИ ОТРИМУВАЧІВ ЖИТЛОВОЇ СУБСИДІЇ НА ОПЛАТУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ!

ДО УВАГИ ОТРИМУВАЧІВ  ЖИТЛОВОЇ СУБСИДІЇ НА ОПЛАТУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ!

Пунктом 4 постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2020 року № 247 «Про особливості надання житлових субсидій» встановлено, що на період карантину для регіонів із встановленим “червоним” рівнем епідемічної небезпеки розрахунок житлових субсидій проводиться з урахуванням збільшених на 50 відсотків соціальних нормативів, у межах яких надається субсидія на оплату житлово-комунальних послуг, що встановлені постановою Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2014 р. № 409 “Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування” (далі – Постанова № 409), незалежно від кількості днів дії карантину зазначеного рівня епідемічної небезпеки на місяць.

Відповідно до вищезазначеної постанови, оскільки у нашому регіоні протягом жовтня – грудня 2021 року був встановлений “червоний” рівень епідемічної небезпеки, житлові субсидії в зазначений період були розраховані з урахуванням збільшених на 50 відсотків соціальних нормативів, у межах яких надається субсидія на оплату житлово-комунальних послуг.

Звертаємо Вашу увагу!!! Протягом січня 2022 року у нашому регіоні був встановлений “жовтий та помаранчевий” рівень епідемічної небезпеки, у зв’язку з чим розрахунок житлових субсидій за січень 2022 року було проведено відповідно до соціальних нормативів, встановлених Постановою № 409 (тобто без збільшення на 50 відсотків соціальних нормативів, у межах яких надається субсидія на оплату житлово-комунальних послуг), в наслідок чого зменшився розмір субсидії.

Для отримання додаткової інформації звертайтесь до спеціалістів Управління:

– в електронній формі на електронну адресу Управління: 26000411@mail.gov.ua;

– за телефоном: (06247)40263 «телефон довіри», (06247)40205 інформатор.

#торецьк_info