тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Перевірте себе у списку податкових боржників станом на 01.01.2022 року.

Кожен громадянин певною мірою бере участь у наповненні місцевого бюджету. Актуальною проблемою громади залишається наявність податкової заборгованості. Станом на 01.01.2022 року сума податкового боргу суб’єктів господарювання та громадян перед бюджетом Торецької міської територіальної громади складає  3 мільйони  963 тисячі гривень.

Не дивлячись на організовану системну роботу Торецької міської ВЦА шодо пошуку резервів наповнення бюджету та скорочення податкової заборгованості, борг зі сплати податків у порівнянні з минулим роком збільшився на 1 млн. 721 тис. грн.

Заборгованість у розрізі податків виглядає таким чином:

ПДФО – 215,1 тис. грн.

Акцизний податок – 7,6 тис. грн.

Єдиний податок – 640,8 тис. грн.

Плата за землю –  902,2 тис. грн.

Податок на нерухомість – 1774,5 тис. грн.

Штрафи – 422,6  тис. грн.

Звертаємо Вашу увагу, що за несвоєчасні розрахунки з бюджетом по сплаті зобов’язань із податків, зборів, платежів, які згідно з нормами Податкового кодексу України визнаються податковим правопорушенням, передбачена фінансова відповідальність.

З метою уникнення застосування фіскальних заходів, а також додаткового податкового навантаження в майбутньому у вигляді необхідності сплачувати застосовані штрафні санкції та нараховані пені за несвоєчасну сплату належних платежів, Торецька міська військово-цивільна адміністрація закликає підприємців та громадян  до самостійного погашення сум наявних податкових  боргів.

Адже завдяки свідомому ставленню до сплати податків, високій податковій культурі ми зможемо зміцнювати спроможність Торецької громади, збільшувати видатки на забезпечення її життєдіяльності та забезпечити позитивні зрушення для кожного з нас.

Ознайомитися зі списком суб’єктів господарювання, громадян, які мають податковий борг станом на 01.01.2022 року.

Нагадуємо, що з інформацією про суми, дати та підстави виникнення податкового боргу, платники податків мають можливість ознайомитися, скориставшись сервісом – Електронний кабінет , або ж звернутись до фахівців Торецької податкової інспекції за адресою: м. Торецьк, вул. Маяковського, 2А та  Костянтинівського відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок Головного управління ДПС в Донецькій області за телефонами: (06272)61230, (06272) 61246, (06272) 61242.

Також, інформація щодо суб’єктів господарювання, які мають податковий борг, оприлюднюється на  вебпорталі ДПС за посиланням.

Відділ  розвитку малого бізнесу та підприємництва