тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

ОСББ: БУДИНОК В СВОЇХ РУКАХ

ОСББ: БУДИНОК В СВОЇХ РУКАХ
 

Житло – найважливіша ланка сімейного благополуччя, про збереження якого потрібно піклуватися. І мова йде не тільки про квартиру, а й про будинок в цілому. Незадовільний технічний стан будинку – це нинішній стан речей, який можливо виправити створивши з мешканцями свого будинку об’єднання співвласників багатоквартирного будинку – ОСББ.
Основними перевагами ОСББ є:
– звільнення доходів ОСББ від податків. У зв’язку з цим є можливість або зменшити величину тарифу, діючого в ОСББ, або, маючи такий же тариф, більше коштів направляти безпосередньо на утримання будинку та виконання ремонтних робіт;
– використання платежів співвласників на потреби тільки свого будинку;
– контроль за використанням отриманих коштів.
Крім того, наразі діють кредитні програми банків, в рамках яких можливо ефективно провести енергетичну модернізацію свого будинку. Варто відзначити, що реалізація заходів, направлених на економію енергоресурсів, дозволить значно зменшити вартість комунальних послуг. Це капіталовкладення дуже швидко окупиться за рахунок економії.
Вибір завжди за Вами!
Також, нагадуємо, що на офіційному сайті Торецької міської військово-цивільної адміністрації Бахмутського району Донецької області створено розділ «ОСББ», де розміщена законодавча база щодо ефективного управління житловим фондом (зокрема створення ОСББ), покрокова інструкція створення ОСББ з прикладами, роз’ясненнями та формами документів, а також додаткову консультацію Ви можете отримати в Управлінні житлово-комунального господарства за адресою: м. Торецьк, вул. Героїв праці, 3 (каб. 2) або за телефоном (06247) 4-19-33.
 
#торецьк_info