тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Перевірка включення (Особистий кабінет виборця)

Перевірка включення
(Особистий кабінет виборця)
 
Шановні виборці!
Повідомляємо, що Ви маєте можливість перевірити інформацію про включення до Державного реєстру виборців скориставшись електронним сервісом “Особистий кабінет виборця” за посиланням https://www.drv.gov.ua/svc/f?p=111:1 .
Аналізуючи звернення громадян, які надходять до “Особистого кабінету виборця”, та враховуючи найпоширеніші помилки, надаємо роз’яснення щодо правильного створення запиту про наявність виборця в Реєстрі, а саме:
– прізвище, ім’я, по батькові повинні бути вказані українською мовою відповідно до написання в паспорті громадянина України;
– поле “по батькові” може залишатися порожнім лише в разі відсутності у виборця по батькові відповідно до звичаю національної меншини, до якої він належить, та відсутності “по батькові” в паспорті;
– дата народження заповнюється в форматі “ДД.ММ.РРРР”, тобто, 2 арабські цифри дня, крапка, 2 цифри місяця, крапка, чотири цифри, що позначають рік народження, наприклад: 15.03.2000;
– вказати відомості щодо виборчої адреси: поточної адреси реєстрації місця проживання – регіон, район, населений пункт;
– вказати актуальну адресу електронної пошти (email). На цю адресу буде відправлятися одноразовий код підтвердження, який необхідно вказати в полі “Код підтвердження” та натиснути “Відправити на опрацювання”.
Звертаємо увагу!
1. Якщо Ви створюєте запит без дотримання правил заповнення полів, тобто в довільній формі, на Вашу пошту прийде відповідь “Відсутній в Реєстрі”.
2. Якщо Ви створили запит відповідно до даних в паспорті і на Вашу пошту прийшла відповідь “Відсутній в Реєстрі”, необхідно особисто звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців Бахмутського району Донецької області для з’ясування підстав відсутності.
Інформуємо, що Державний реєстр виборців – автоматизована інформаційно-комунікаційна система, призначена для зберігання, обробки даних, які містять передбачені Законом України “Про Державний реєстр виборців” відомості, та користування ними, створена для забезпечення державного обліку громадян України, які мають право голосу відповідно до статті 70 Конституції України, а саме: право голосу на виборах і референдумах мають громадяни України, які досягли на день їх проведення вісімнадцяти років. Не мають права голосу громадяни, яких визнано судом недієздатними.
#торецьк_info