тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

❗️ ВІДСЬОГОДНІ ДІЮТЬ МІНІМАЛЬНІ РОЗДРІБНІ ЦІНИ НА ПЛАСТИКОВІ ПАКЕТИ.

❗️ ВІДСЬОГОДНІ ДІЮТЬ МІНІМАЛЬНІ РОЗДРІБНІ ЦІНИ НА ПЛАСТИКОВІ ПАКЕТИ.
 
⚡️З 1 лютого набрала чинності Постанова КМУ від 20 грудня 2021 р. № 1387, якою встановлено мінімальні роздрібні ціни на пластикові пакети. 🛍
 
💰 Так, мінімальні роздрібні ціни на пакети із стінками товщиною понад 50 мікрометрів, призначені для пакування та транспортування товарів і продуктів у точках роздрібної торгівлі, громадського харчування та сфери послуг становитимуть:
 
✔️ 2,00 грн – пакет без ручок і бокових складок;
✔️ 2,50 грн – пакет без ручок, але з боковими складками або з ручками без бокових складок;
✔️ 3,00 грн – пакет з ручками і боковими складками.
 
📌 Нагадаємо, що у червні 2021 року набув чинності Закон № 2051−1 “Про обмеження обігу пластикових пакетів на території України”. Законом, зокрема, забороняється безоплатне розповсюдження пластикових пакетів у роздрібній торгівлі та закладах громадського харчування з 10 грудня 2021 року.
 
Водночас ці вимоги не поширюються на біорозкладні та надтонкі пластикові пакети, що призначені для пакування та транспортування свіжої риби, м’яса, сипучих продуктів, льоду та використовуються як первинна упаковка до 1 січня 2023 року. ✏️
 
📌 Крім того, з 10 березня 2022 року забороняється розповсюдження в магазинах та закладах громадського харчування надтонких (із стінками товщиною менше 15 мікрометрів), тонких (із стінками товщиною від 15 до 50 мікрометрів) та оксорозкладних пластикових пакетів.
 
Відділ розвитку малого бізнесу та підприємництва
#торецьк_info