тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Робоча зустріч з реалізації проєкту «На лінії зіткнення»

26 січня 2022 року у межах реалізації громадськими організаціями «Стратегії розвитку громад» та «Сильні громади» проєкту «На лінії зіткнення» відбулась робоча зустріч координатора проєкту «На лінії зіткнення» Андрія Грудкіна, заступника керівника Торецької міської військово-цивільної адміністрації Юрія Євсікова,  представників структурних підрозділів і відділів Торецької міської ВЦА та громадськості. Модератором сьогоднішньої зустрічі у Торецькій громаді виступила регіональний координатор ГО «Сильні громади» Олена Шевчук.

У межах проєкту діє Коаліція, до числа якої входять активні представники громадського сектору, підприємці, представники військово-цивільних адміністрацій з 8 громад на лінії зіткнення, у тому числі Торецької міської територіальної громади. Мета Коаліції – спільними зусиллями всіх зацікавлених сторін подолати проблеми прифронтових громад та закласти умови для їх сталого розвитку та подальшого процвітання шляхом адвокації політик та рішень на регіональному та національному рівнях.

У грудні 2021 року ГО «Стратегії розвитку громад» (м. Київ) на замовлення Коаліції провели серію стратегічних сесій з представниками громадського сектору та ВЦА громад на лінії зіткнення. У результаті були визначені проблеми за напрямками економічного розвитку, інфраструктури та локальної демократії.

Під час заходу розглянули проблемні питання Торецької громади та сформували консолідовані пропозиції для подальшої адвокації дорожньої карти на регіональному та національному рівнях.

#торецьк_info