тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Позачергова спільна нарада щодо продовження подальшої взаємодії по забезпеченню контролю за дотриманням карантинних обмежень

26 січня 2022 року під головуванням в. о. заступника керівника Торецької міської ВЦА Аліни Фомкіної за участю начальника сектору превенції ВП №1 Бахмутського РВП ГУНП в Донецькій області майора поліції Олександра Кравченка та санітарного лікаря Держпродспоживслужби Людмили Помазан відбулася позачергова спільна нарада щодо продовження подальшої взаємодії по забезпеченню контролю за дотриманням карантинних обмежень на території  Торецької громади.

Під час заходу обговорили зміни в законодавстві щодо карантинних норм та обмежень. Прийняли рішення щодо максимального контролю нарядами  поліції з охорони публічної безпеки та порядку місць найбільшого скупчення людей (громадські місця відпочинку, магазини, заклади громадського харчування тощо). Спільно із представниками Держпродспоживслужби вирішили й надалі продовжити регулярні перевірки суб’єктів господарювання з одночасним проведенням роз’яснювальної роботи серед населення щодо дотримання карантинних норм та обмежень у відповідності до діючого законодавства.

Не ставтеся до заходів карантину легковажно і пам’ятайте: недотримання протиепідемічних правил ускладнює ситуацію з поширенням досить серйозної хвороби COVID-19.

Аби запобігти захворюванню на коронавірусну інфекцію, обов’язково дотримуйтеся основних правил: 

регулярно дезінфікуйте руки та носіть захисну маску у громадських місцях;

уникайте великого скупчення людей та дотримуйтеся соціальної дистанції;

без нагальної потреби не виходьте із дому!

 

#торецьк_info