тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Семінар з роботодавцями

21 січня в Торецькому міському центрі зайнятості відбувся семінар з роботодавцями на тему: “Термін та порядок надання роботодавцями інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню”.
Під час заходу були обговорені питання порядку надання роботодавцями інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню. Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Юлія Гапоненко надала учасникам семінару вичерпну інформацію про стан та основні тенденції і процеси на локальному ринку праці, зміни в законодавстві про зайнятість, продемонструвала переваги співпраці через електронний кабінет роботодавця, а також проконсультувала з питань працевлаштування громадян, які потребують соціального захисту і не здатні конкурувати на ринку праці.
Особливу увагу, було приділено оформленню та поданню звіту про квоти, який роботодавці щороку, не пізніше 1 лютого після звітного року, подають до центру зайнятості.
 
#торецьк_info