тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

День Соборності України у Торецькій громаді

22 січня вся країна відзначає День Соборності України. Понад 100 років тому на площі перед Київською Софією було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

Керівник Торецької міської військово-цивільної адміністрації Василь Чинчик та його заступники Юрій Євсіков, Олександр Андрусенко, Людмила Єслюкова, Аліна Фомкіна спільно із військовослужбовцями та співробітникам 22 ДПРЗ поклали квіти до Каменю пам’яті та до пам’ятного знаку захисникам України, полеглим за визволення міста Торецьк. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв, які загинули, захищаючи суверенітет та територіальну цілісність України. З нагоди відзначення Дня Соборності України керівник Торецької міської ВЦА Василь Чинчик вручив подяки та пам’ятні подарунки військовослужбовцям та співробітникам 22 ДПРЗ.

Продовжилися заходи в ПК «Україна», де відвідали постійно діючу експозицію, присвячену загиблим учасникам Євромайдану та російсько-української війни.

День підписання Акту злуки між представниками Української Народної та Західно-Української Народної Республік завжди буде символом національної єдності. Майбутнє нашої нації – у сильній, єдиній Соборній Україні.

Ми – це Україна! З Днем Соборності України! Слава Україні!

#торецьк_info