тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

24.12.2021 – Конкурс на заміщення вакантної посади до УСЗН

Торецька міська військово-цивільна адміністрація Бахмутського району Донецької області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади в Управлінні соціального захисту населення Торецької міської військово-цивільної адміністрації Бахмутського району Донецької:

– заступника начальника Управління соціального захисту населення Торецької міської військово-цивільної адміністрації Бахмутського району Донецької області.

Вимоги до кандидатів: вища освіта з освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліст, магістр, вільне володіння українською мовою, вміння працювати на комп’ютері.

Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

До конкурсної комісії надаються наступні документи:

– заява про участь у конкурсі;

– заповнена особова картка (форми П-2ДС) з відповідними додатками;

– дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

– копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

– копія документа, який посвідчує особу (паспорт/реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків);

– копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

– довідка про допуск до державної таємниці (у разі його наявності);

– копія трудової книжки.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функції держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

Додаткова інформація щодо розміру та умов оплати праці надається Управлінням соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області за телефоном 4–07-21.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про конкурс у військово-цивільній адміністрації міста Торецьк Донецької  області за адресою: м. Торецьк, вул. Маяковського, б. 24 а, 1й поверх, каб.1.7, телефон  4‑36‑14.

Після закінчення строку подання документів претенденти здають екзамен про перевірку та оцінку знань Конституції України, Законів України «Про військово-цивільні адміністрації», «Про місцеве самоврядування в Україні» (в часті делегованих повноважень), «Про запобігання корупції», та законодавчі акти відповідно до специфіки роботи.