тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Програма жіночого підприємництва

Вже третій рік Естонська рада у справах біженців у співпраці з Гараж48 та Запорізьким благодійним фондом «Єдність» за майбутнє» запрошує жінок зі східної України розпочати свою мандрівку в світ підприємництва, щоб стати підприємицею.

Вже втретє Програма розширення можливостей жіночого підприємництва проводиться для жінок, які проживають у Донецькій, Луганській, Запорізькій, Харківській та Дніпропетровській областях – живуть вздовж контактної лінії, є внутрішньо переміщеними особами, мають інвалідність чи членів родин з інвалідністю або належать до інших вразливих груп населення.

60 нових бізнес-ідей та 30 існуючих бізнесів отримають шанс вивести свої бізнеси на новий рівень. 

Переможці – 31 команда та індивідуальні бізнеси, які будуть відібрані журі, – отримають підтримку в сумі від 20 000 до 150 000 грн. разом з менторством протягом шести місяців.

Програма впроваджуватиметься з лютого по грудень 2022 року, підтримає нові та існуючі бізнеси через серію відкритих воркшопів для всіх бажаючих, дві інтерактивні підприємницькі програми, подання бізнес-ідей і менторську програму протягом шести місяців.

У програмі можуть взяти участь індивідуальні бізнес-заявки та жіночі команди (де більшість складають жінки) з новими мікро- та сімейними бізнесами або вже існуючими бізнесами.

Буде проведено дві окремі програми: одна для нових бізнесів та одна для існуючих бізнесів.

Детальніше про подію та реєстрація за посиланням

 

Відділ розвитку малого бізнесу та підприємництва