тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Конкурс на кращий соціальний проєкт / ініціативу

У важких життєвих обставинах складно зорієнтуватися та знайти свій шлях, зробити перший крок для руху до якісних змін і перетворень. Але поруч так багато людей, які змогли знайти в собі внутрішні сили та мають неймовірний життєвий досвід, яким готові поділитися. Ми маємо на меті створити платформу, де були б зібрані найкращі соціальні ініціативи та проєкти.
На виконання Плану заходів на 2021 і 2022 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 04.08.2021 № 883-р, Міністерство соціальної політики оголошує проведення конкурсу на кращий соціальний проєкт / ініціативу.
Метою даного проєкту є виявлення найкращих ініціатив та успішних кейсів, реалізованих в громадах на території України фізичними особами, громадськими та релігійними організаціями, впровадження кращих практик врядування на державному рівні й на місцях через принципи прозорості, справедливості, рівності, гласності, верховенства права та прав людини за напрямами:
Запрошуємо до участі шляхом заповнення відповідної аплікаційної форми (додаток 2) та до 25 січня 2022 року надсилання її на адресу управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації: snopenko@donmolod.gov.ua з поміткою «Кращий соціальний проєкт».
Додаток 2 завантажити тут
За результатами поданих даних буде створено єдиний портал ініціатив, успішних кейсів, сформовано базу партнерів та громадських діячів, а також визначено та відзначено громаду з найкращими практиками врядування в соціальній сфері.