тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Засідання комісії з питань захисту прав дітей

29 грудня 2021 року під головуванням заступника керівника військово-цивільної адміністрації Людмили Єслюкової відбулось засідання комісії з питань захисту прав дітей.
На комісії були розглянуті питання про встановлення опіки, піклування над дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, про влаштування дитини-сироти до Торецького професійного ліцею на повне державне забезпечення, про визначення місця проживання малолітньої дитини, а також встановлення громадянам способу зустрічі з їх дітьми.
На засіданні комісії було вирішено питання про зняття з соціального супроводу Торецького міського центру соціальних служб сімей громадян, а також розглянутоі затверджено річні індивідуальні плани соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
Крім того, комісією було розглянуто 7 заяв про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, дітям, які зазнали психологічного насильства мешкаючи в місті Торецьку Донецької області, на території якого здійснювалася антитерористична операція, та на теперішній час здійснюється широкомасштабна антитерористична операція та заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях.
Враховуючи всі обмеження, яких необхідно дотримуватись для запобігання поширенню на території міста Торецька коронавірусної інфекції COVID-19, Торецька міська військово-цивільна адміністрація Бахмутського району Донецької області продовжує вживати заходів для захисту прав та інтересів дітей.
 
#торецьк_info