тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Видача Новорічних подарунків для дітей з особливими потребами Торецької громади

Новорічних та різдвяних свят чекають всі із нетерпінням, особливо діти, які живуть передчуттям казкових свят та сподіваються на здійснення заповітних мрій. Що є приємним для дитини? Звичайно любов та піклування. Але надзвичайно приємно, коли про дітей турбуються небайдужі люди. 28 грудня 2021 на базі кабінету розвитку «Дитина з майбутнім» (амбулаторія ЗП-СМ №2) проводилась видача Новорічних подарунків для дітей з особливими потребами Торецької громади. Ці діти постійно потребують уваги й турботи.
Принесення радості для дітей є дуже важливим кроком для формування світогляду та відчуття любові та поваги один до одного. Саме подарунки приносять радісні усмішки на дитячих обличчях. Діти розуміють, що про них є кому піклуватися. Подарунки для дітей отримані від ГО “Підтримка Психічного Здоров’я – Асоціація Фахівців в Галузі Психічного здоров’я “філіал м. Краматорська. Також привітати дітей зі наступаючими святами долучилися керівник Торецької міської військово-цивільної адміністрації Бахмутського району Донецької області Василь Чинчик та заступниця керівника Торецької міської ВЦА Людмила Єслюкова.
Керівництво КНП «ЦПМСД» м. Торецька висловлює вдячність керівнику Торецької міської військово-цивільної адміністрації Василю Чинчику та представникам філіалу м. Краматорська ГО “Підтримка Психічного Здоров’я – Асоціація Фахівців в Галузі Психічного здоров’я ” за надані подарунки дітям з особливими потребами. Дякуємо Вам за можливість ощасливити дітей на передодні Новорічних та Різдвяних свят! Хай Вам Бог посилає своє благословіння на Ваші добрі діла! Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький уклін Вам за Вашу натхненну і самовіддану працю!
Адміністрації КНП “ЦПМСД” м. Торецька