тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Незабаром новий рік!

Незабаром новий рік!
Наближається чудове та улюблене усіма свято — Новий рік. Як можна не любити цю зимову казку, наповнену радістю, блиском мішури й запахом мандаринів? Правильно, не можна. Це найдобріше свято, яке ми всі знаємо. Свято Нового року наповнене магічною атмосферою, здатною надихнути навіть запеклих скептиків. Чарівна природа, оповита снігом, і різдвяні пісні, що ллються звідусіль, піднімають настрій. Зимова погода дарує відчуття спокою і радості.
Напередодні канікул, 28 грудня, в актовій залі Торецького професійного ліцею відбувся святковий новорічний захід «Незабаром новий рік» для здобувачів освіти з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які мешкають в гуртожитку ліцею.
На наше новорічне свято були запрошені шановні гості міста: керівник Торецької міської військово-цивільної адміністрації Василь Чинчик, заступник керівника Торецької міської ВЦА Людмила Єслюкова, голова Торецької територіальної організації профспілки робітників вугільної промисловості України Василь Щербань, старший бухгалтер Торецької територіальної організації профспілки працівників вугільної промисловості Марина Ємельянова.
З прийдешнім Новим 2022 роком та Різдвом Христовим усіх присутніх привітали директор Торецького професійного ліцею Інна Чернобровкіна та голова первинної профспілкової організації Торецького професійного ліцею Вікторія Назаренко.
Велике задоволення та радість отримали присутні від музичних привітань піснями, танцями, сценками.
У кожного в серці зародилась надія – що в новому році неодмінно здійсняться усі мрії, які ми загадаємо під ялинкою. Адже новорічний час – чарівний, і всі побажання неодмінно збудуться!
Висловлюємо велику подяку шановним гостям, які здійснили новорічні мрії наших здобувачів освіти і подарували святкові сертифікати від голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Павла КИРИЛЕНКА та від Торецької територіальної організації профспілки робітників вугільної промисловості України.
Бажаємо всім у 2022-му році залишатися впевненими в собі, своїх мріях та виборі. Нехай кожний новий день приносить щось нове та цікаве, що відкриває світ з чудової, найкращої сторони! Нехай цей рік принесе тільки приємні, позитивні емоції, запам’ятається найпрекраснішими подіями та здійсненням усіх загаданих бажань! Нехай новий рік стане для всіх найкращим роком у вашому житті! Доброго вам здоров’я, мира та добробуту!
З НОВИМ РОКОМ!