тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

КНП «ЦПМСД» м. Торецька отримали концентратори кисню

24 грудня 2021 року КНП «ЦПМСД» м. Торецька отримали концентратори кисню V8-WN-NS, nbg 1 (10 л/хв.) у кількості 20 шт. та концентратори кисню HG – 20 (20 л/хв. 0,04) у кількості 6 шт. Концентратори кисню були закуплені за власні кошти КНП «ЦПМСД» м. Торецька на суму 1 374 000,00 грн для використання в амбулаторіях ЗП-СМ.
В умовах епідемії коронавірусу концентратор кисню дає можливість полегшити стан хворих на цю недугу. Концентратори будуть використовувати для хворих на COVID-19, які лікуються вдома і потребують кисневої підтримки, або ж пройшли лікування в стаціонарі, виписані додому, але їм ще потрібен додатковий кисень.
Ми продовжуємо покращувати матеріально-технічне забезпечення наших амбулаторій. Особливо це необхідно зараз, коли триває боротьба з коронавірусом. Звісно, хотілося б, щоби це обладнання не знадобилося у використанні, і щоби люди не хворіли. Проте розуміємо, що в умовах пандемії маємо забезпечити нашим мешканцям якісне медичне обслуговування і надати при потребі всю необхідну допомогу.
 
Адміністрація КНП «ЦПМСД» м. Торецька
#торецьк_info