тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

У ЦДЮТ відбулась інтерактивна інтермедія Дарунки Святого Миколая

24 грудня в Центрі дитячої та юнацької творчості дітям Торецької громади актори Чернігівського обласного театру ляльок ім. О. Довженка представили інтерактивну інтермедію «Дарунки Святого Миколая».
У Торецьку захід відбувся в межах міжнародного гуманітарного проєкту «Допомога Схід» за підтримки командувача Об’єднаних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенанта Сергія Наєва та за сприяння Торецької міської військово-цивільної адміністрації Бахмутського району. По закінченню вистави на кожного маленького тореччанина очікував солодкий подарунок від Святого Миколая та українських військових.
Керівник-координатор проєкту- офіцер командування Об’єднаних Сил ЗСУ, письменник Борис Кутовий. Художній керівник проєкту – відомий театральний діяч Максим Добролюбов.
Свято для дітей Донеччини та Луганщини відбулось за допомоги учасників проєкту «Допомога Схід»: «Асоціації медична та благодійна допомога Франція – Україна» (віцепрезидент пані Діана Дольс) та українському підприємству ТОВ «Санагро Україна» (директор Олександр Скрипка).
Дякуємо акторам та учасникам Проєкту за щирі яскраві емоції, подаровані дітям, та чекаємо на нові зустрічі.