тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Оголошено про прийом заявок на участь у Конкурсі грантів на створення/відновлення засобів до існування та самозайнятості у 5 територіальних громадах у Донецькій та Луганській областях

Оголошено про прийом заявок на участь у Конкурсі грантів на створення/відновлення засобів до існування та самозайнятості у 5 територіальних громадах у Донецькій та Луганській областях

Метою даного Конкурсу грантів є підвищення стійкості засобів до існування серед найбільш уразливих мешканців Торецької, Світлодарської, Очеретинської (Донецька область), Щастинської та Гірської територіальних громад (Луганська область).

У Конкурсі грантів можуть взяти особи похилого віку (віком 60+), особи з інвалідністю (офіційною та неофіційною) та опікуни осіб похилого віку/осіб з інвалідністю віком 40+ (офіційні та неофіційні), які пройшли тренінги із самозайнятості, проведені Польською Гуманітарною Акцією (ПГА) в рамках проєкту «Надання та інтеграція послуг соціального захисту та покращення доступу до засобів існування для найбільш уразливих осіб, які проживають у п’яти ОТГ в Донецькій та Луганській областях», що реалізовується ПГА              з листопада 2021 по жовтень 2022 року.

Комітет з розгляду заявок у складі трьох представників Польської Гуманітарної Акції та представників місцевої влади відповідних громад перегляне всі отримані пропозиції, забезпечуючи відповідність наданих грантів інтересам місцевих громад та уразливого населення. Заявники особливо заохочуються подавати грантові заявки, спрямовані                    на соціальне підприємництво.

Для кого?

Заявник має належати до однієї із зазначених категорій та пройти тренінг зі створення/відновлення засобів для існування та самозайнятості ПГА:

 • особи віком 40+, які опікуються літніми людьми або людьми з інвалідністю
 • особи похилого віку (віком 60+)
 • особи з інвалідністю (офіційною та неофіційною)

Де?

Для отримання гранту, заявник має проживати та бути зареєстрованим (або мати довідку ВПО) у Торецькій міській територіальній громаді.

Вимоги до отримання фінансування

 • наявність обладнання (принаймні частково), необхідного для початку підприємницької діяльності;
 • досвід ведення підприємницької діяльності, буде перевагою.

Пропонована діяльність може бути спрямована як на агро-сектор, так і на інший сектор. Максимальний обсяг фінансування на один грант становить 1200 доларів США (еквівалент у гривні). Усі кошти на створення/відновлення засобів до існування та самозайнятості мають бути витрачені до кінця серпня 2022 року.

Заявник, що бажає взяти участь у програмі, подає бізнес-план (документ MS Office Word) та детальний бюджет (документ MS Office Excel). Грантові заявки, що підписані заявником надсилаються як у форматі pdf, так і у форматі Word ta Excel  на електронну адресу: livelihoods.grants@pah.org.pl, або можна заповнити аплікаційну форму за https://ee.humanitarianresponse.info/x/aJgAP3LE. Також можна принести заповнену роздруковану аплікаційну форму до одного з Польових центрів ПГА, розташованих за наступними адресами:

 • м. Залізне, вул. Варшавська, буд. 6
 • сел. Дружба, вул. Зарічна, буд. 4
 • смт Нью-Йорк, вул. Єсеніна, буд. 9а

Заявки приймаються українською або російською мовами.

Прийнятність витрат:

Прийнятні витрати:

 • Обладнання, що необхідне для створення/відновлення засобів до існування та самозайнятості та вказане у бізнес-плані;
 • Товари/матеріали, що необхідні для створення/відновлення засобів до існування та самозайнятості та вказані у бізнес-плані;
 • Послуги, що необхідні для створення/відновлення засобів до існування та самозайнятості та вказані у бізнес-плані.

Неприйнятні витрати:

 • Заробітна плата працівників;
 • Витрати, що вже були сплачені;
 • Будь-яка заборгованість заявника;
 • Орендна плата;
 • Будь-які інші витрати, що не пов’язані із реалізацією проєкту та не зазначені у бізнес-плані.

Часові рамки

Подача заявок: з 15 грудня до 26 січня 2022 року включно

Оголошення результатів: перший раунд (агро-гранти) – 01 лютого 2022 року

другий раунд (інші гранти)  – квітень 2022 року

Якщо Ви:

– залишились незадоволеними якістю роботи працівників проекту;

– зіштовхнулись із некоректною поведінкою працівників Польської Гуманітарної Акції

– маєте будь-які коментарі чи зауваження щодо реалізації цього проекту;

Ви можете залишити скаргу або позитивний відгук за безкоштовним номером телефону Польської Гуманітарної Акції в Україні: 0-800-750-678, або написати листа на електронну адресу: feedback.ukraine@pah.org.pl. Надана Вами інформація буде конфіденційною. Вас буде поінформовано про результати розгляду скарги.

 

Відділ розвитку малого бізнесу та підприємництва

#торецьк_info

Аплікаційна форма 1_UHF

Аплікаційна форма_Бюджет_2_UHF