тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Конкурс міні-грантів за підтримки Коаліції допомоги Німеччини (Aktion Deutschland Hilft) для розширення економічних можливостей на сході України

Конкурс міні-грантів за підтримки Коаліції допомоги Німеччини (Aktion Deutschland Hilft) для розширення економічних можливостей на сході України
 
Благодійною організацією «БЛАГОДІЙНИ ФОНД «ХЕЛП УКРАЇНА» розпочато конкурс міні-грантів в рамках проєкту «Розширення соціально-економічних можливостей вразливих груп населення в Україні. Невідкладна допомога вразливим ВПО та при інших соціальних випадках» на контрольованій Урядом України території Донецької та Луганської областей. Термін дії реалізації проєкта до кінця вересня 2022 року.
В межах цього проєкту передбачатиметься підтримка щонайменше 30 мікропідприємств (існуючі підприємства та стартапи) грантами на обладнання та матеріали середньою вартістю 3000 євро (в натуральній формі, без виплати готівкою) для сільськогосподарської, виробничої та сервісної діяльності. Не заборонено подавати заявки у вигляді партнерського бізнесу або кооперативу – в такому випадку кожен член кооперативу або партнерства має заповнити форму-заявку та вказати імена всіх партнерів у заявці в окремому полі пункту 4.2.
 
Крім того, протягом реалізації проєкту, для підтриманих бенефіціарів будуть організовані бізнес та професійні тренінги для отримання знань та навичок задля покращення ефективності власної справи.
 
Для ознайомлення з більш детальною інформацією заходьте на: http://help-ukraine.org.ua/podat-zaiavku/, http://facebook.com/HelpinUkraine або звертайтеся на електронну пошту http://info@help-ukraine.org.ua та за телефоном +380 99 220 40 40 (Неля Сурус, представниця БФ «ХЕЛП УКРАЇНА»).
 
Відділ розвитку малого бізнесу та підприємництва
#торецьк_info