тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Роз’яснення щодо якості питної води у Торецькій громаді

На чисельні запити громадян Торецька міська військово-цивільна адміністрація звернулася до Торецької філії Державної установи «Донецький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» для отримання роз’яснень щодо погіршення якості питної води.
Торецька філія ДУ «Донецький ОЦКПХ МОЗ» пояснила, що за інформацією керівництва КП «Компанія «Вода Донбасу» у зв’язку з надзвичайною ситуацією на території Харківської області, виникло забруднення води у річці Сіверський Донець. Керівництвом компанії відразу з появою у питній воді стороннього запаху було збільшено дозу хлору. Також для забезпечення якості питної води використовується перманганат калію та активоване вугілля.
Фахівцями лабораторії Торецької філії щоденно проводяться дослідження хімічних та мікробіологічних показників у питній воді в Торецькій громаді. Протягом цього часу перевищення допустимої концентрації досліджених хімічних показників (ДСанПІН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною») та погіршення мікробіологічних показників не відмічалося.
Неприємний запах у воді зменшився. Щоденний контроль за якістю питної води продовжується.

#торецьк_info