тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Засідання комісії щодо розгляду заяв деяких категорій осіб про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення

21 грудня 2021 року під головуванням заступника керівника Торецької міської військово-цивільної адміністрації Юрія Євсікова відбулося засідання комісії щодо розгляду заяв деяких категорій осіб про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення.
Під час засідання було розглянуто подання Управління соціального захисту населення Торецької міської військово-цивільної адміністрації Бахмутського району Донецької області про призначення грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.04.2018 р. № 280 «Питання забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України».
За результатами розгляду, комісією прийнято рішення про призначення грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення двом заявникам.
#торецьк_info