тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Вітаємо Торецький бізнес з перемогою у регіональному конкурсі «Підприємець року-2021»

З метою вшанування та відзначення найкращих представників малого і середнього підприємництва Донецької області 14 грудня 2021 року у м. Краматорську в Конференц-залі Донецької торгово-промислової палати відбулася урочиста церемонія нагородження фіналістів щорічного регіонального конкурсу «Підприємець року». У заході взяли участь заступник керівника Торецької міської військово-цивільної адміністрації Єслюкова Людмила та головний спеціаліст відділу розвитку малого бізнесу та підприємництва Євстигнеєва Вікторія.

Торецькі представники бізнесу в черговий раз одержали перемогу та були нагороджені відзнаками та дипломами голови Донецької обласної державної адміністрації Павла Кириленка за вагомий особистий внесок у розвиток підприємництва Донецької області, активну участь в житті регіону, високі трудові досягнення і професіоналізм.

Переможцем  конкурсу у двох номінаціях: “ВИРОБНИЦТВО” та “ЗА ВИСОКИЙ РІВЕНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ В МАЛОМУ БІЗНЕСІ стало ” Товариство з обмеженою відповідальністю «Новгородський гідро-механічний завод» (директор Меркушев Ю.С., комерційний директор Лубінець П.С.).

Лауреатом конкурсу у номінації “СІМЕЙНИЙ БІЗНЕС” стала  фізична особа-підприємець, голова громадської організації «Центр ініціатив підприємців м. Торецька» Саєнко Віліна.

Торецька міська військово-цивільна адміністрація Бахмутського району Донецької області бажає переможцям й надалі слідувати своїй підприємницькій мрії, досягати бажаних результатів, продовжувати втілювати інноваційні ідеї на території Торецької громади та відкривати шляхи до ефективних перетворень!

Детальніше про становлення та розвиток бізнесу ТОВ «Новгородський гідромеханічний завод» та родини Саєнко В.В.:

ТОВ «Новгородський гідро-механічний завод» засновано в 2011 році  групою засновників, внески яких сформували статутний фонд підприємства у розмірі 28125 грн., на базі орендованого приміщення зруйнованого виробничого цеху Новгородського  машинобудівного заводу на земельній ділянці 0,41 га.

ТОВ «Новгородський гідро-механічний завод» розташоване в смт Нью-Йорку Донецької області, в 2 км від лінії зіткнення  з окупованою Горлівкою. Робота підприємства пов’язана з постійним ризиком. Територія заводу неодноразово зазнавала руйнувань при обстрілах незаконними збройними формуваннями.

Незважаючи на серйозні випробування під час проведення АТО та ООС  з 2014 року  на території м. Торецька керівництво заводу докладає всіх зусиль і можливостей для збереження і розвитку підприємства  у безпосередній близькості з лінією зіткнення.

Адміністрація ТОВ зберегла підприємство,  створює нові робочі місця, стабільно виплачує заробітну плату,  перераховує податки до бюджетів всіх рівнів. В кризових умовах в період пандемії COVID-19  підприємство також продовжило роботу, зберігаючи існуючи та створюючи нові робочі місця.

Первинною  метою створення підприємства було збереження набутих роками традицій машинобудування, підтримка і забезпечення роботою кваліфікованих робітників зруйнованого заводу та заповнення ниші потреб вугільної та гірничодобувної промисловості.

За ці роки розвиток підприємства відбувався поетапно, а саме від 2 станків, на яких працювали 3 станочники та слюсар-збірник і виконували ремонти гідравлічних секцій АНЩ для шахт виробничого об’єднання «Дзержинськвугілля», «Артемвугілля» та виготовляли запасні частини для них.

У 2018 році було розроблено бізнес-план модернізації машинобудівного виробництва ТОВ «Новгородський гідро-механічний завод», метою якого було оснащення заводу сучасним високотехнологічним металообробним та термічним обладнанням, з можливостями виробництва високоякісної, в тому числі і унікальної машинобудівної продукції, створення додаткових робочих місць.

Поступово, підприємство залучило до роботи інженерно – технічних працівників високого професійного рівня, що мають великий досвід роботи в машинобудуванні, за допомогою яких колектив заводу самостійно розробив конструкторську документацію для скреперних лебідок всіх типів ЛС і для відцентрованих насосів секційних типу ЦНС. Після цього були виготовлені дослідні зразки цієї продукції, проведені вдалі випробування в умовах вугільних підприємств України, зокрема на ПАТ «Криворізький залізорудний комбінат», отримана дозвільна документація і почався серійний випуск даних видів продукції.

На цьому підприємство не зупинилося:  щороку збільшувався верстатний парк, збільшувалася чисельність кваліфікованих працівників, які працювали над асортиментом продукції, що випускається.

До виробничої структури підприємства  входять наступні ділянки: токарний, фрезерувальний, слюсарно-складальний, зварювальний, фарбувальний, заготівельний, термічний.

У виробництві задіяно  68 верстатів для металообробки та приблизно 20 одиниць допоміжного обладнання.

На теперішній час підприємство випускає 70 видів продукції для гірничодобувної промисловості і гірничо-збагачувальних комбінатів України:

– насоси центробіжні шахтні різних типорозмірів;

– лебідки скреперні, маневрові та допоміжні  різних модифікацій;

– станції насосні СНТ и СНД,

– пристрої причіпні та інше,

а також виробляє запасні частини до вказаної  продукції та іншу продукцію за кресленнями Замовників.

Виготовлена ​​продукція в обов’язковому порядку проходить випробування на сертифікованих стендах: для випробування насосів, лебідок і редукторів, а також для випробування маслостанцій СНТ, СНД.

До переліку ремонтних робіт, в тому числі капітальних, які виконуються на заводі входять:

– ремонти лебідок всіх типорозмірів;

– ремонти станцій насосних (маслостанцій) всіх типорозмірів;

– секцій АНЩ;

– редукторів та інше.

Для керівництва заводу  важливим завданням є збереження, розвиток існуючих та створення нових робочих місць. Навіть в кризових умовах воно знаходить можливості продовжувати діяльність підприємства з мінімальними втратами, в тому числі зберігаючи штат підприємства, тим самим сприяє тому, що працівники не поповнюють ряди безробітних.

Сьогодні на підприємстві працює 66 робітників, з них 47 за основною спеціальністю: це токарі, фрезерувальники, розточувальники, слюсарі з механоскладальних робіт, слюсарі-ремонтники, електрогазозварники та інші.

Рівень кваліфікації працівників дозволяє здійснювати випуск складних видів гірничошахтного обладнання, освоювати нові види продукції, здійснювати якісний ремонт обладнання.

Маркетингова політика підприємства будується, насамперед, на принципах відповідальності та взаємної поваги інтересів сторін. Завдяки професійному та якісному підходу підприємство зарекомендувало себе надійним партнером, який сумлінно виконує свої договірні обов’язки.

В результаті господарчої діяльності за останні роки  товариство сформувало стійкі довгострокові взаємовідносини по виробництву та ремонтам  гірничошахтного обладнання з такими підприємствами України, як:

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»,

ПАТ «Криворізький залізорудний комбінат»,

ПРАТ «Шахтоуправління «Покровське»,

ПРАТ«ДТЕК  «Павлоградвугілля»,

ДП «Торецьквугілля»,

ДП «Добропіллявугілля видобуток»,

ТДВ «Шахта Білозерська»,

ПРАТ «Суха Балка»,

та інші.

Слід відзначити, що протягом 10 років підприємством

– збільшено обсяг реалізованої продукції  у 10,2 рази:

2011 рік -6534,7 тис. грн., 2020 – 66404,4тис. грн.;

– збільшено відрахування до бюджетів всіх рівнів за період з 2011 року по 2020 рік  у 47 разів:

2011 рік – 176.3 тис. грн.,  2020 рік –  8376 тис. грн.;

– збільшено розмір сплаченого єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у 68 разів:

2011 рік – 15,8 тис. грн., 2020 рік – 1072,23 тис. грн.;

– збільшено чисельність працюючих у 32 рази:

2011 рік – 2 робочих місця, 2020 – 64 робочих місця;

– збільшено фонд оплати праці в 135,4 рази:

2011 рік – 38,6 тис. грн., 2020 рік – 5228,0.

У 2020 році підприємство досягло рівня рентабельності 5,47% ( 4.54% – 2019 році) – що є достатньо великим рівнем  в умовах сьогоднішньої економіки нашого регіону.

Кінцевий фінансовий результат підприємства у 2019 році склав 2275,8 тис. грн., у 2020 році – 3534,8 тис. грн.

З 2014 року на сьогоднішній день створено 15 нових робочих місць.

Діяльність підприємства «Новгородський гідромеханічний завод» є одним із показових у побудові свідомого соціально відповідального бізнесу, яскравих прикладів благочинності і взаємодопомоги.

 Благодійність на підприємстві  відокремлена в цільовий напрямок роботи – стратегічна благодійність.

Не маючи на меті отримання економічних преференцій і не шукаючи титулів та регалій,  керівництво заводу систематично здійснює  допомогу українській армії, медичним закладам, комунальним підприємствам громади, церквам,  нужденним та стражденним мешканцям міста (малозабезпечені, безрідні, учасники бойових дій Другої світової війни,  люди з особливими потребами, діти, сиріти тощо), мешканцям міста на відновлення будинків, які зазнали руйнувань під час обстрілів незаконними збройними формуваннями.

З початку бойових дій на території Донецької області, поряд з територією заводу розташовані Збройні сили України.   Керівництво заводу на постійній та безоплатній основі допомагає військовим в ремонті військової техніки. Здійснюючи цілеспрямовані соціальні інвестиції, у 2020 році понад 300 тис. грн. підприємство  направило  на благодійну допомогу.

Безліч дій та корисних справ, що часто залишаються за лаштунками інформаційних ресурсів, є важливими і помітними для тисяч людей.

Підприємство постійно бере  активну участь у реалізації соціальних проєктів Торецької міської територіальної громади.

Завод неодноразово приймав участь у виставках промислової продукції України.

В своїх відносинах з трудовим колективом підприємство керується колективним договором, що є результатом соціального партнерства на локальному рівні. На підприємстві активно працюють над розвитком корпоративної соціальної відповідальності.

Всі працівники забезпечені повним соціальним пакетом.  Безпека праці, стабільність заробітної плати, стимулювання робітників (премії, надбавки, компенсації, додаткова винагорода за підсумками роботи за рік), розвиток людських ресурсів, юридична підтримка та правовий захист, фінансова та  матеріальна допомога всім працівникам у кризових ситуаціях; у вирішенні соціально-побутових проблем; на лікування; на оздоровлення; підтримка соціально-значущих подій; продовольче забезпечення родин працівників тощо – це стратегія розвитку  та  невід’ємний імідж підприємства.

На пiдприємствi впроваджується система підвищення кваліфікації кадрів, які забезпечують виробничий процес, для них організовується та оплачується профільна перепідготовка.

На заводі регулярно проводяться екскурсії  для здобувачів освіти, на яких вони знайомляться не тільки з виробництвом, а й можуть оволодіти металообробними верстатами.

Отже, у своїй послідовній та системній політиці розвитку підприємство прагне до сталості, ефективності та досягнення високих стандартів ведення бізнесу.

Підприємство спрямоване на подальшу результативну діяльність, забезпечення формування позитивного іміджу підприємництва.

Адміністрація підприємства  докладає всіх зусиль і можливостей  для збереження розвитку підприємства, освоєння нових видів продукції, підвищення якості ремонту гірничошахтного обладнання, необхідного підприємствам області та України, створення додаткових робочих місць, зберігаючи традиційний для селища Нью-Йорк трудовий потенціал висококваліфікованих машинобудівників.

Ключовими завданнями для підприємства є:

– розробка Стратегії розвитку;

– підвищення ефективності виробничої діяльності;

– розвиток науково-технологічного потенціалу;

– освоєння нових видів продукції та ринку інновацій;

– оновлення виробничої бази;

– удосконалення якості продукції та послуг;

– вдосконалення маркетингової політики;

– оптимізація витрат на виробництві;

– оцінка конкурентоспроможності продукції, послуг та вихід на нові ринки;

– дотримання фінансової дисципліни;

– створення оптимальних умов для роботи, розвитку та реалізації людського потенціалу;

– збереження, розвиток існуючих та створення нових робочих місць;

– розвиток корпоративної соціальної відповідальності;

– поетапне та  цілеспрямоване впровадження власних ініціатив у доброчинній та благодійній діяльності.

Короткостроковою стратегією розвитку підприємство планує протягом року розширити асортимент виробленої продукції, зокрема освоїти випуск стійок гідравлічних типу СУГ, керуючих гідравлікою для механізованого комплексу ДМКД – як інноваційні продукти. Для цього планується придбати три верстата з числовим програмним управлінням і два обробних комплексу “Самсунг”, що дозволить створити додатково 10 робочих місць. Комерційна служба ретельно стежить за тендерами, що проходять в системі “PROZZORO”. В разі успішної кваліфікації на українських залізницях планується укласти договори з Укрзалізницею і Полтавським гірничозбагачувальним комбінатом.

Середньо­стро­ковою стратегією передбачено оснащення ТОВ “Новгородський гідро-механічний завод”сучасним високотехнологічним металообробним та термічним обладнанням, з можливостями виробництва високоякісної, в тому числі й унікальної, машинобудівної продукції та виконання складних інженерно-технічних робіт, створення додаткових робочих місць та збереження традиційного для селища Нью-Йорк трудового потенціалу висококваліфікованих машинобудівників,   значне збільшення витрат на заробітну плату працівників від доходів виробництва та  надходжень до бюджетів усіх рівнів. ТОВ «Новгородський гідромеханічний завод» має на меті розробити інноваційний проєкт щодо виробництва високотехнологічних  насосних станцій, які не уступатимуть за продуктивністю та якістю німецьким та чеським аналогам

Підприємство приймає участь у заходах програми економічного та соціального  розвитку Торецької МТГ у напрямках розвитку малого і середнього підприємництва, створення нових робочих місць, збільшення обсягів виробництва, відновлення інфраструктури міста, благоустрою, становлення та розвитку дитячого спорту. У 2020 році витрати на соціально-економічний розвиток Торецької територіальної громади склали близько 100,0 тис. грн.  Для підприємства важливим завданням є збереження, розвиток існуючих та створення нових робочих місць, а також навчання працівників.

На пiдприємствi впроваджується система підвищення кваліфікації кадрів, які забезпечують виробничий процес, для них організовується та оплачується профільна перепідготовка. Проводяться щотижневі навчання з підвищення технічної кваліфікації верстатників  для забезпечення можливості роботи за сумісництвом (керівник навчання  –  Геймор М.П., – директор з виробництва). Всі працівники включені до системи всіх видів загального державного соціального страхування за умовами, встановленими діючим законодавством.

На підприємстві активно працюють над розвитком корпоративної соціальної відповідальності.

ТОВ «Новгородський гідро-механічний завод» відзначене грамотами керівництва Державної податкової служби України «За сумлінне виконання обов’язків перед державою за вагомий внесок  наповнення бюджету».

Керівники підприємства неодноразово нагороджувались грамотами голів Донецької обласної державної адміністрації Жебрівським П.І. та Кириленко П.О.

ТОВ «Новгородський гідро-механічний завод є переможцем десятого Регіонального конкурсу «ПЕРЕМОЖЕЦЬ РОКУ 2018» в номінації «Підприємець року в галузі промисловості», нагороджений дипломом лауреата за вагомий особистий внесок у розвиток підприємництва Донецької області, активну участь в житті регіону, високі трудові досягнення і професіоналізм.

Свою трудову діяльність фізична особа-підприємець Саєнко Віліна Валеріївна розпочала у квітні 2008 року, працюючи спеціалістом  І категорії в Управлінні праці та соціального захисту населення у м. Дзержинську Донецької області. Після закінчення університету з листопада 2008 року по 2011 рік працювала у ДПІ м. Дзержинська на посадах від державного інспектора до головного державного податкового ревізора-інспектора. Починаючи з 2012 року працювала головним економістом на ДП «Дзержинськвугілля» (нині – ДП «Торецьквугілля»). З 2016 року, перебуваючи у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, Саєнко Віліна Валеріївна, почала супроводжувати діяльність в сфері будівництва та ремонтів, працюючи на умовах цивільно-правових відносин.

Ця діяльність та внутрішнє покликання допомагати людям стали поштовхом до подальшого розвитку цього напрямку власними силами за підтримки родини.

Вбачаючи необхідність створення підприємства, що зможе обслуговувати населення в режимі «чоловік на годину», необхідність в виконанні ремонтних робіт різноманітної складності, та маючи досвід роботи та співпраці з будівельниками на думку спала ідея щодо надання заявки на отримання грантових коштів від іноземних донорів для придбання професійного будівельного інструменту. Заявку було схвалено і підтримано Міжнародним комітетом Червоного Хреста та у липні 2018 року надано кошти для придбання професійного будівельного інструменту та обладнання.

До штату було прийнято 2 працівники, та, щонайменше, з 10 різноманітними спеціалістами у сфері будівництва укладались цивільно-правові договори на виконання ремонтно-будівельних робіт.

У 2019 році Саєнко Віліна Валеріївна закінчила Інститут інноваційної освіти Київського Національного Університету Будівництва та Архітектури та здобула кваліфікацію магістра інженера-будівельника.

В квітні 2021 році Саєнко Віліна Валеріївна стала членом Всеукраїнської громадської організації «Гільдія проєктувальників у будівництві», пройшла професійну атестацію та отримала Кваліфікаційний сертифікат інженера-проєктувальника у частині кошторисної документації.

За цей недовготривалий час здобуто чималий багаж професійних знань та навичок. Виконувались договори підряду з юридичними особами, державними установами. У своїй послідовній та системній діяльності підприємство прагне до сталості, ефективності та досягнення високих стандартів ведення бізнесу. Підприємство спрямоване на подальшу результативну діяльність, забезпечення формування позитивного іміджу, здобуття всіх необхідних дозволів та ліцензій.

Планується розвиток підприємства з нових напрямків. Було пройдено тренінг «Програма з розвитку навичок підприємництва на сході України» та надавались заявки на грантові конкурси з отримання фінансової підтримки. Метою на найближчі 5 років є створення напрямку з виробництва будівельних матеріалів.

Ключовим напрямком роботи для підприємства є: відповідальність перед замовниками за якість та професійність послуг; відповідальність перед працівниками та особами, залученими до виконання робіт на умовах цивільно-правових відносин за створення оптимальних умов для роботи; небайдуже ставлення до проблем громади, пов’язаних із зруйнованим житлом в ході конфлікту на Донбасі, надання знижок при оплаті послуг для незахищених верств населення.

За недовготривалий час роботи Саєнко Віліна довела замовникам свій професіоналізм та відповідальність при виконанні робіт. Договори підряду укладаються регулярно з постійними клієнтами на виконання ремонтних робіт по об’єктах, розташованих по всій території Донецької області, а також поступово збільшується кількість постійних клієнтів-замовників послуг. Інформація щодо професіоналізму та відповідальності активно поширюється як серед замовників – юридичних осіб, так і серед населення міста та прилеглих територій. Робота носить сезонний характер, але активно приймається участь в тендерних закупівлях на державній платформі «Prozorro».

Окрім основного виду діяльності – будівництва та проведення ремонтних робіт, – Саєнко Віліна Валеріївна надає послуги у сфері бухгалтерського обліку, консультування з питань оподаткування; здійснює діяльність в сфері права, консультування з питань комерційної діяльності та керування, надання інформаційних послуг.

Для Саєнко Віліни важливим завданням є збереження, розвиток існуючих та створення нових робочих місць на території міста. Навіть в умовах карантину, коли кількість замовлень значно зменшилась, вона знаходить можливості продовжувати діяльність, в тому числі зберігаючи штат та виплачуючи заробітну плату у повному обсязі.

 У 2020 році:

Обсяг валового доходу від наданих послуг склав 537,8 тис. грн.

Сплачено єдиного податку до бюджету міста  26,9 тис. грн.

 За 9 місяців 2021 року:

Обсяг валового доходу від наданих послуг склав 1 239 тис. грн.

Сплачено єдиного податку до бюджету громади 62 тис. грн.

Особлива увага приділяється охороні праці. Саєнко Віліна має посвідчення «про перевірку знань з питань охорони праці» та проводить серед робітників навчання з питань охорони праці посадових осіб і спеціалістів у відповідності до вимог «Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці». Всі працівники забезпечені повним соціальним пакетом. Працівникам надається юридична підтримка та правовий захист, фінансова та матеріальна допомога у скрутних та кризових ситуаціях.

Саєнко Віліна Валеріївна здійснює свою господарську діяльність спільно з чоловіком Саєнко Олександром Миколайович.

 Саєнко Олександр розпочинав свою трудову діяльність охоронцем ПП «Аркада», де працював з 2006 по 2007 роки. В цей же час вступив до Луганського державного університету внутрішніх справ ім. Е.О. Дідоренко, який закінчив в 2011 році та здобув спеціальність «Правознавство». Під час навчання працював провідним спеціалістом, державним виконавцем відділу державної виконавчої служби з 2007 по 2011 роки. З кінця 2011 по 2012 роки працював головним спеціалістом з охорони прав дітей служби у справах дітей виконавчого органу Дзержинської міської ради.

З 2012 року офіційно зареєструвався фізичною особою-підприємцем та розпочав діяльність з надання юридичних консультацій. В 2018 році отримав Свідоцтво на право заняття адвокатською діяльністю та здійснює незалежну професійну діяльність адвоката.

Саєнко Олександр здійснює правовий супровід діяльності дружини, надає правову оцінку тендерним закупівлям, в яких приймається участь, займається аналізом та складанням договорів.

Важливим аспектом діяльності адвоката є захист прав та законних інтересів громадян, підприємців, представництво інтересів юридичних осіб.

За 2020 рік також було укладено 165 договорів про надання правничої допомоги фізичним юридичним особам. За 9 місяців 2021 року – 160 договорів.

У 2020 році:

Обсяг валового доходу від наданих послуг склав 220,7 тис. грн.

Сплачено єдиного податку до бюджету міста 11,04 тис. грн.

 За 9 місяців 2021 року:

Обсяг валового доходу від наданих послуг склав 163,4 тис. грн.

Сплачено єдиного податку до бюджету міста 8,7 тис. грн.

Підприємство ФОП Саєнко Віліни приймає участь у заходах програми економічного та соціального розвитку міста Торецьк щодо розвитку бізнесу, підтримки соціально незахищених верств населення, щодо благоустрою, озеленення, відновлення інфраструктури міста.

Саєнко Віліна Валеріївна та Саєнко Олександр Миколайович в лютому 2020 року стали засновниками ГО «Центр ініціатив підприємців міста Торецька».

Саєнко Віліна є головою цієї організації, діяльність якої спрямована на сприяння сталому розвитку підприємництва на території Торецької громади та диверсифікації економіки моно міста шляхом підтримки бізнес-ініціатив та креативних ідей, створення нових напрямків підприємництва та кластерів, посилення спроможності діючого бізнесу, залучення інвестицій у ефективній співпраці між владою, бізнесом та громадськістю.

За час існування ГО «Центр ініціатив підприємців м. Торецьк» успішно реалізовано 3 проєкти на території Торецької громади» («Знай своє право на медичну допомогу», «Життя моЄ», «Створення безпечного простору для хлопчиків та дівчат мікрорайону Торецької громади»).

Наразі реалізується проєкт «Бізнес-інкубатор для молоді Торецької громади», спрямований на популяризацію підприємницької діяльності серед молоді громади. Завдяки реалізації цих проєктів до Торецької громади було залучено близько   200 тис. грн. коштів міжнародних донорів.

На постійній основі здійснюється надання правової підтримки підприємцям міста та роз’яснення податкового законодавства та питань ведення бухгалтерського обліку.

Для родини Саєнко важливим завданням є збереження, розвиток існуючих та створення нових робочих місць, а також навчання працівників. Особлива увага приділяється охороні праці. Саєнко Віліна має посвідчення «про перевірку знань з питань охорони праці» та проводить серед робітників навчання з питань охорони праці посадових осіб і спеціалістів у відповідності до вимог «Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці». Планується проведення навчання з підвищення кваліфікації для штатного електрика.

Всі працівники включені до системи всіх видів загального державного соціального страхування за умовами, встановленими діючим законодавством.

На підприємстві активно працюють над розвитком корпоративної соціальної відповідальності.

Працівники підприємства отримують заробітну плату у повному обсязі під час карантину; отримують допомогу на вирішення соціально-побутових проблем та за іншими сімейними обставинами. Працівникам надається юридична підтримка та правовий захист, фінансова та моральна допомога у скрутних та кризових ситуаціях. На підприємстві створені комфортні та безпечні  умови праці. Для працівників підприємства під час свят проводяться корпоративні заходи.

 Родина Саєнко нагороджена грамотою керівника військово-цивільної адміністрації за особистий внесок у розвиток малого та середнього підприємництва, активну участь у суспільно-громадському житті міста Торецьк, плідну працю, вагомі здобутки, професіоналізм.

ФОТО