тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Вітаємо Торецький бізнес з перемогою у регіональному конкурсі «Підприємець року-2021»

Вітаємо Торецький бізнес з перемогою у регіональному конкурсі   «Підприємець року-2021»

З метою вшанування та відзначення найкращих представників малого і середнього підприємництва Донецької області 14 грудня 2021 року у м. Краматорську в Конференц-залі Донецької торгово-промислової палати відбулася урочиста церемонія нагородження фіналістів щорічного регіонального конкурсу «Підприємець року». У заході взяли участь заступник керівника Торецької міської військово-цивільної адміністрації Людмила Єслюкова та головний спеціаліст відділу розвитку малого бізнесу та підприємництва Вікторія Євстигнеєва.

Торецькі представники бізнесу в черговий раз одержали перемогу та були нагороджені відзнаками та дипломами голови Донецької обласної державної адміністрації Павла Кириленко за вагомий особистий внесок у розвиток підприємництва Донецької області, активну участь в житті регіону, високі трудові досягнення і професіоналізм.

ПЕРЕМОЖЦЕМ У ДВОХ НОМІНАЦІЯХ: «ВИРОБНИЦТВО» ТА «ЗА ВИСОКИЙ РІВЕНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ В МАЛОМУ БІЗНЕСІ» стало Товариство з обмеженою відповідальністю «Новгородський гідро-механічний завод» (директор Меркушев Ю.С., комерційний директор Лубінець П.С.).

 ЛАУРЕАТОМ У НОМІНАЦІЇ «СІМЕЙНИЙ БІЗНЕС» стала фізична особа-підприємець, голова громадської організації «Центр ініціатив підприємців м. Торецька» Саєнко Віліна.

 Торецька міська військово-цивільна адміністрація Бахмутського району Донецької області бажає переможцям й надалі слідувати своїй підприємницькій мрії, досягати бажаних результатів, продовжувати втілювати інноваційні ідеї на території Торецької громади та відкривати шляхи до ефективних перетворень!

Детальніше про становлення та розвиток бізнесу ТОВ «Новгородський гідромеханічний завод» та родини Саєнко https://toretsk-vca.gov.ua/2021/12/15/вітаємо-торецький-бізнес-з-перемогою/

Відділ розвитку малого бізнесу та підприємництва

#торецьк_info