тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Міжрегіональний форум «Поводження з відходами. Виклики та рішення»

Керівник Торецької міської військово-цивільної адміністрації Василь Чинчик взяв участь у семінарі «Організація системи роздільного збирання побутових відходів», який відбувся 1 грудня у межах Міжрегіонального форуму «Поводження з відходами. Виклики та рішення».
Мета форуму – ознайомлення з кращими практиками у сфері поводження з відходами, обмін досвідом з імплементації сучасних підходів щодо подолання критичної ситуації у сфері переробки відходів, сприяння налагодженню діалогу та співпраці органів державної влади, місцевого самоврядування, громадських, науки та бізнесу.
Проблема сміття гостро стоїть в Донецькому регіоні, зокрема у Торецькій громаді. Одна з головних проблем – складування твердих побутових відходів. Будівництво сміттєперевантажувальної станції із сортувальним обладнанням у Торецьку передбачено Програмою поводження з відходами у Донецькій області на 2016-2020 роки за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища. На сьогоднішній день розроблено проєктну документацію, отриманий експертний звіт, розпорядженням керівника військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області затверджено детальний план території. Наразі проєкт проходе фінальну процедуру ОВД (оцінка впливу на довкілля). Будівництво станції планується з 2022 по 2023 роки. Реалізація цього проєкту передбачає впровадження роздільного збору твердих побутових відходів, а також паралельну рекультивацію міського полігону твердих побутових відходів.