тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Онлайн – марафон в межах 16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства

29 листопада у місті Торецьк відбувся онлайн – марафон в межах 16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства «Сексуальні домагання – НЕ норма повсякденності жінки!».
У ньому прийняли участь представники Торецької міської ВЦА, поліції, а також викладачі та студенти Торецького професійного ліцею та Донбаського коледжу технологій та управління. Захід проводився Структурою Організації Об’єднаних Націй з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок – ООН Жінки в Україні у партнерстві з благодійним фондом «Українська фундація громадського здоров’я». Обговорювали такі питання, як гендерно зумовлене насильство та його прояви, сексуальні домагання у громадських місцях, а також ознайомились з Презентацією Флагманської ініціативи ООН Жінки «Безпечні міста та безпечні громадські простори для жінок та дівчат» як інструменту зниження ризиків сексуальних домагань та інших форм сексуального насильства щодо жінок та дівчат у громадських просторах.

#торецьк_info
Возможно, это изображение (9 человек, на открытом воздухе и текст «<оотконференция просматриваете Mariia ITVIN файл редактирование просмотр подпись главная инструменты настройкипросмо отра справка лагмансько нструктаж приклад хлбодарвки Mariia TVIN /ивченкомария решетняк ната... олександр Kpa... введите здесь текст для поиска оланкравченко торецький про.. ецькийпрофесйн.. времени Cloudy выйти 11.202 æ»)Возможно, это изображение (4 человека, экран и текст)