тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Людям з інвалідністю – особлива увага

Людям з інвалідністю – особлива увага☝️
🔸2️⃣5️⃣ листопада в Торецькому міському центрі зайнятості пройшов Ярмарок вакансій та послуг для осіб з інвалідністю 👩‍🦽🧑‍🦯 на платформі ZOOM 👩‍💻👨‍💻. До участі у заході долучилися роботодавці 👥 та представники соціальних партнерів: відділу обслуговування громадян, сервісного центру №13 Управління Пенсійного фонду України в Донецькій області та Управління соціального захисту населення Торецької міської ВЦА.
🔹Відкрила захід начальниця відділу взаємодії з роботодавцями Юлія Гапоненко, яка зазначила, що служба зайнятості, з метою привернення уваги до проблем зайнятості людей з інвалідністю, забезпечення інклюзії та рівності їх у суспільстві, надання їм всебічної допомоги у пошуку роботи та підвищенні конкурентоспроможності на ринку праці, спільно з соціальними партнерами запровадила щорічне проведення Декади зайнятості для людей з інвалідністю приурочене до Міжнародного дня людей з інвалідністю, в рамках якого і проводиться сьогоднішній захід.
🔸 Під час ярмарку була висвітлена інформація про послуги служби зайнятості та соціальних партнерів, зокрема, щодо можливості отримання інформації про вакансії із різноманітних джерел, профнавчання, з урахуванням стану здоров’я, та організації підприємницької діяльності з використанням грантових програм. Соціальними партнерами були роз’яснені питання пенсійного законодавства, надання реабілітації особам з інвалідністю, отримання необхідної медичної допомоги та реабілітаційних засобів, забезпечення протезно-ортопедичними виробами, лікарськими засобами, предметами медичного догляду, засобами пересування та побуту, необхідними видами доглядів та можливості отримання санаторно-курортного лікування. Особливу увагу приділили електронним та онлайн-сервісам.
🔹Присутні на ярмарку роботодавці презентували учасникам заходу свої підприємства та вакансії.
За відгуками присутніх, захід був цікавим і корисним, особливо з точки зору отриманої інформації. Але ми сподіваємось на ще один позитивний результат: працевлаштування громадян зазначеної категорії, бо роботодавці, зі свого боку готові докладати максимум зусиль, аби підтримати осіб з інвалідністю у їх прагненні працювати і бути корисними суспільству.
 
#торецьк_info