тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Програма на отримання безкоштовних ліків та товарів медичного призначення

Возможно, это изображение (4 человека, люди стоят и в помещении)Возможно, это изображение (3 человека, люди стоят и в помещении)
‼Повідомляємо, що згідно з підписаним Меморандумом про взаєморозуміння № 1 від 04.08.2021 року між КНП «ЦПМСД» м. Торецька та Благодійною організацією «Благодійний фонд «Прем’єр Уржанс Інтернасьональ» з 1 грудня 2021року в амбулаторіях ЗП-СМ № 1 (м. Торецьк, вул. Центральна,55 г), № 7 (м. Торецьк, пр. Шахтарів, 47), № 6 (смт Щербинівка, вул. Зарічна, 17) розпочне працювати ваучерна програма на отримання безкоштовних ліків та товарів медичного призначення. Також нагадуємо, що в амбулаторіях ЗП-СМ № 2 (м. Торецьк), № 3 (м. Залізне), № 4 (смт Північне), № 5 (смт Нью-Йорк) дана програма працює ще з 2020 року.

👉 Категорії постраждалого населення, які зможуть отримати ваучери на безкоштовні медичні препарати, призначені лікарем амбулаторії зі списку заздалегідь ухваленого гуманітарною організацією це:
– діти до 5 років,
– діти до 12 років з інвалідністю,
– вагітні жінки та матері – годувальниці,
– люди старше 60 років, особливо з частково або повністю обмеженою рухливістю.
Керівництво висловлює свою вдячність Благодійній організації «Благодійний фонд «Прем’єр Уржанс Інтернасьональ» за підтримку нашого закладу, готовність прийти на допомогу і небайдужість до мешканців міста. ❤️
Адміністрація КНП «ЦПМСД» м. Торецька
#торецьк_info