тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Зустріч з представниками чеської організації «Людина в біді»

19 листопада 2021 року у відділі розвитку м. Залізне Торецької міської військово-цивільної адміністрації Бахмутського району Донецької області відбулась зустріч з представниками чеської організації «Людина в біді» в рамках проєкту «ДОСТУП: надання багатоцільової гуманітарної допомоги постраждалому населенню на сході України».
Під час зустрічі відбувся тренінг зі спеціалістами гуманітарної організації, в якому взяли участь начальник відділу розвитку м. Залізне та дві ініціативні групи мешканців м. Залізне та смт Південне. Під час тренінгу були розглянуті проблемні питання обох населених пунктів та шляхи їх вирішення.
До 30 листопада 2021 року буде проводитися анкетування, з метою визначення найбільш пріоритетної ідеї для реалізації проєктів на території обох населених пунктів. Для участі в анкетування звертайтеся до відділу розвитку м. Залізне.
Якщо Ви також бажаєте розв’язувати проблемні питання м. Залізне та смт Південне – звертайтеся до відділу розвитку м. Залізне Торецької міської військово-цивільної адміністрації Бахмутського району Донецької області.

Відділ розвитку м. Залізне Торецької міської ВЦА
#торецьк_info