тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Єдиний соціальний внесок

Користь від компенсації єдиного соціального внеску очевидна!

Першочерговим завданням центра зайнятості є досягнення плідної співпраці з роботодавцями, бо саме від них залежить ситуація на локальному ринку праці та рівень зайнятості місцевих мешканців. Фахівці центру зайнятості визначають коло інтересів роботодавців, їх кадрові потреби, і враховуючи ці дані, пропонують ті чи інші послуги.

Так, серед форм активної фінансової підтримки роботодавців, які створюють нові робочі місця є компенсація єдиного внеску за кожного працевлаштованого безробітного. Така щомісячна компенсація підприємцям – важливий крок назустріч і роботодавцям, і працівникам. Свою компенсацію може отримати кожен роботодавець: і юридична, і фізична особа.

Механізм отримання даної компенсації є досить простим. Головною умовою отримання компенсації є відсутність у роботодавців заборгованість зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та/або страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування та яких не визнано банкрутом або стосовно них не порушено справу про банкрутство.

Право на ці компенсації мають роботодавці, які працевлаштовують за направленням центру зайнятості на нові робочі місця зареєстрованих безробітних квотної категорії, або є суб’єктами малого підприємництва та працевлаштовують зареєстрованих безробітних в пріоритетних видах економічної діяльності строком не менше ніж на два роки».

Компенсація виплачується протягом одного року з дня працевлаштування зареєстрованого безробітного.

Торецький міський центр зайнятості усіма можливими методами забезпечує поширення серед роботодавців міста такого виду послуг як компенсація ЄСВ. І є конкретні позитивні результати такої роботи. Минулого року працевлаштовані в рахунок компенсації 17 безробітних. На 01 жовтня поточного року прийнято рішення щодо компенсації ЄСВ для 7 роботодавців, які створили нові робочі місця та працевлаштували на них 7 осіб з числа зареєстрованих безробітних.

Враховуючи, що користь від такого напрямку взаємодії центру зайнятості та роботодавців для суспільства очевидна, Торецький міський центр  зайнятості і надалі розвиватиме співпрацю у цьому напрямку з усіма зацікавленими сторонами соціального партнерства.

 

#торецьк_info