тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

ШАНОВНІ СУБ’ЄКТИ МАЛОГО І СЕРЕДНЬОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА!

Повідомляємо, що Донецькою облдержадміністрацією оголошено проведення рейтингової програми «Підприємець року». Розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 20 серпня 2021 року № 829/5-21, зареєстрованим в Східному міжрегіональному управлінні юстиції (м. Харків) 17 вересня 2021 року за № 87/267 затверджено Порядок проведення рейтингової програми «ПІДПРИЄМЕЦЬ РОКУ». Рейтингова програма проводиться у два етапи:

перший етап – на рівні територіальних громад;

другий етап – на обласному рівні.

Організатором проведення Рейтингової програми є департамент економіки облдержадміністрації.

Суб’єкти малого і середнього підприємництва, які бажають взяти участь у Рейтинговій програмі (далі – учасники) та здійснюють господарську діяльність на території ТОРЕЦЬКОЇ територіальної громади, подають два примірники визначеного Порядком пакету документів до відділу розвитку малого бізнесу та підприємництва Торецької міської військово-цивільної адміністрації Бахмутського району Донецької області (м. Торецьк, вул. Маяковського, буд. 24а каб.№ 2.8 тел. (0647) 40080 0952057620 до 20 жовтня 2021 року.

Оголошення про проведення Рейтингової програми буде розміщено на офіційному веб-сайті Донецької облдержадміністрації у розділі «Економіка»- «Малий та середній бізнес».

Датою початку Рейтингової програми є день публікації оголошення про її проведення.

Порядок проведення рейтингової програми «Підприємець року» додається: