тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ЖІНОК-ПІДПРИЄМНИЦЬ.

Український Жіночий Фонд  запрошує до участі в тематичних одноденних тренінгах жінок – підприємниць, які мешкають в містах та селищах Донецької та Луганської областей і вже мають свій бізнес, але хотіли б його зробити більш успішним, а також отримати актуальну інформацію та практичні поради.

ФОРМАТ ТРЕНІНГІВ:

Тематика тренінгів – 5 актуальних тем для жінок-підприємниць, які прагнуть професійного зростання та процвітання власного бізнесу. Буде проведено 16 / 8 одноденних тренінгів (1 тренінг – 4 години) в оффлайн форматі, які поєднують теорію і практику. Зацікавлені бізнес-леді зможуть обрати 5 найбільш цікавих для них тем і відвідати декілька тренінгів різної тематики.

Надалі випускниці тренінгів зможуть долучитись до інших запланованих в проєкті інформаційних та мотиваційних заходів, тематичних тренінгів, навчальної поїздки, скористатись іншими можливостями для обміну досвідом через соціальні мережі, а також стати клієнтами регіональних Центрів підтримки жіночого бізнесу.

ПОЧАТОК НАВЧАННЯ – з січня 2021 року. Тренінги проводитимуться на базі Центрів підтримки жіночого бізнесу в містах Краматорськ, Маріуполь та Сєвєродонецьк

РЕЄСТРАЦІЯ вже розпочалась.

Переходьте за посиланням та заповнюйте заявку на участь:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdOzg6qVlxZQsNlzgTMOwX782r3GdmPthdZXR4WHp1ttvvxEQ/viewform

Повний курс вакцинації та наявність сертифікату є обов’язковою умовою участі в навчальній програмі.

У разі запитань необхідно звертатися до координаторки проєкту в Донецькій області Тетяни Лугової: ling.tatyana@gmail.com, +38 (066) 025 37 72, +38 (096) 073 44 57

Ознайомитись з успішними історіями жінок-підприємниць – випускницями подібних бізнес-тренінгів можна на сайті Українського Жіночого Фонду за посиланням:

https://uwf.org.ua/Category/stories/

Відділ розвитку малого бізнесу та підприємництва