тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Події

18 листопада в приміщенні Торецької міської військово-цивільної адміністрації Бахмутського району Донецької області, під головуванням заступника керівника військово-цивільної адміністрації Олександра Андрусенка відбулося чергове засідання Комісії з формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування у 2020 році субвенції з державного бюджету на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, яка може бути використана протягом 2020-2021 років.
Присутніми на засіданні членами Комісії були розглянуті документи на житлове приміщення, яке планується придбаватися, надані особою з числа дітей позбавлених батьківського піклування, яка отримала грошову компенсацію для придбання житла за рахунок субвенції з державного бюджету.
За результатами засідання Комісії в присутності особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, було прийнято рішення відповідно до вимог Порядку та умов надання у 2020 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 р. № 877 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 1 червня 2020 р. № 515).

#торецьк_info

Возможно, это изображение (1 человек и в помещении)

Возможно, это изображение (4 человека, люди сидят и в помещении)

Возможно, это изображение (5 человек, люди сидят, люди стоят и в помещении)

Возможно, это изображение (3 человека и люди сидят)