тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

У відділі розвитку смт Північне пройшла перша зустріч-тренінг зі спеціалістами Чеської гуманітарної організації «Людина в біді»

В рамках проєкту «ДОСТУП: надання багатоцільової гуманітарної допомоги постраждалому населенню на сході України», 16 листопада 2021 року у відділі розвитку смт Північне пройшла перша зустріч-тренінг зі спеціалістами Чеської гуманітарної організації «Людина в біді».
У заході взяли участь начальник відділу розвитку смт Північне та ініціативна група мешканців смт Північне, які бажають змін на краще у громаді. Були розглянуті проблеми смт Північне та можливості їх вирішення, над якими буде працювати команда до 31 травня 2022 року. Кожен з жителів смт Північне може долучитись до ініціативної групи (телефонуйте за номером +380952209659).

З 20 до 26 листопада 2021 року буде проводитися опитування мешканців з метою визначення пріоритетної ідеї для реалізації проєкту. Бажаєте взяти участь в опитуванні – звертайтесь до відділу розвитку смт Північне (колишня будівля Північної селищної ради по вул. Народна, 1а).
 
#торецьк_info