тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Медична довідка щодо протипоказань

Пацієнти, які мають тимчасові або постійні протипоказання до вакцинації проти COVID-19, можуть отримати відповідну довідку.
Міністерство охорони здоров’я України затвердило форму довідки, яку лікарі видаватимуть пацієнтам, що мають тимчасові або постійні протипоказання до вакцинації проти COVID-19.

 
Відповідну форму № 028–1/о «Висновок лікаря щодо наявності протипоказань до вакцинації проти гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусомSARS-CoV-2» та інструкцію щодо її заповнення було затверджено наказом МОЗ №2394 від 2 листопада 2021 року.
 
Форма № 028–1/о заповнюється на підставі медичних записів про стан здоров’я пацієнта з урахуванням критеріїв, які визначаються відповідно до інструкцій до застосування вакцин, рішень НТГЕІ та «Переліку медичних протипоказань та застережень до проведення профілактичних щеплень», затвердженого наказом МОЗ від 16 вересня 2011 року № 595, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 10 жовтня 2011 року за № 1159/19897 (у редакції наказу МОЗ від 11 жовтня 2019 року № 2070).
 
Нагадаємо, що постійні протипоказання можуть бути лише до щеплення конкретною вакциною від COVID-19, як-от важка алергічна реакція (анафілаксія) на першу дозу цієї вакцини або на один із її компонентів.
 
У довідці про тимчасові протипоказання до вакцинації від COVID-19 має бути обов’язково вказаний термін дії цих протипоказань.
 
Адміністрація КНП “ЦПМСД” м. Торецька
#торецьк_info