тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Як змінити постачальника природного газу

У зв’язку зі змінами в діючому законодавстві України, ПАТ «Донецькоблгаз»  більше не забезпечує постачання природного газу споживачам. На практиці це означає, що з 01.10.2020 Торецьке відділення Костянтинівського УГГ ПАТ «Донецькоблгаз», буде надавати послуги з розподілу природного газу. При цьому постачальника природного газу споживач має визначити самостійно. Варто відзначити, що з 01.10.2020 усі отримувачі послуги з постачання природного газу стали абонентами  ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз України”, як постачальника «останньої надії». Зауважуюємо, що постачальник «останньої надії» надає послуги з постачання природного газу протягом 60 днів. За зазначений період споживачі мають самостійно визначитися та обрати постачальника природного газу. Тобто до 01.12.2020 усі споживачі забов’язані самостійно обрати постачальника природного газу, в іншому випадку постачання природного газу за адресою споживача може бути припинено. Дізнатись реєстр постачальників природного газу можливо за посиланням: https://gasoteka.ua-energy.org або встановивши мобільний додаток «Енергетика онлайн».

Шановні споживачі природного газу, наразі саме від Вас залежить наявність природного газу в Вашій оселі!

Отримати більше інформації, щодо постачальника «останньої надії» можливо за посиланням: https://gas.ua/uk/home/news/postachalnik-ostannoyi-nadiyi-pon

Інформація для довідки: наразі на території міста Торецьк існує центр обслуговування клієнтів ТОВ «Донецькі енергетичні послуги», яке надає послуги з постачання природного газу. Тож якщо у Вас не має можливості обрати собі постачальника природного газу та подати заяву-приєднання через мережу інтернет, то Ви можете звернутись до центра обслуговування клієнтів ТОВ «Донецькі енергетичні послуги» (м. Торецьк, вул. Маяковського, б. 33), написати заяву-приєднання до умов договору постачання природного газу та надати необхідні документи, серед яких:

  • копія усіх заповнених сторінок паспорту;
  • копія індивідуального податкового номеру;
  • копія документу, що підтверджує право власності на об’єкт нерухомості;
  • копія останнього сплаченого рахунку за послуги з постачання природного газу;
  • присвоєний код ідентифікації суб’єкта ринку природного газу (ЕІС-код, дізнатись який можна в Торецькому відділенні Костянтинівського УГГ за номерами телефонів 40594; 0503249760; 0503249759 чи в особистому кабінеті на сайті https://www.abonentinfo.com)

* у випадку якщо об’єкт нерухомості належить декільком співвласникам, то до заяви–приєднання необхідно надати заяви усіх співвласників, що складаються у довільній формі, та відповідно до яких, Вам надається право укласти договір на постачання природного газу

** у випадку якщо один із співвласників помер, до заяви–приєднання необхідно надати копію свідоцтва про смерть

Додатково зауважуємо, що для запобігання утворення великого скупчення людей в умовах поширення коронавірусної хвороби COVID-19, прийняття громадян центром обслуговуванням клієнтів ТОВ «Донецькі енергетичні послуги» здійснюється за попереднім записом. Виконати попередній запис можливо зателефонувавши за номерами телефонів: 0952790263 та 0632651466.

БУКЛЕТИ